Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
20 5

Recenzie na Aurora Bay Resort pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Pani delegátka Petra bola úžasná, so všetkým pomohla, poradila, zariadila všetko, čo nám na očiach videla. Najviac sa nám páčil podmorský svet v Marsa Alam, výlet loďou a výlet do mesta. Nespokojní sme boli hlavne s úpravou/prípravou jedla, všetko vyzeralo fantasticky a lákavo, bohužiaľ ale príprava potravín vzhľadom na teploty v oblasti a nepitnú vodu by mala byť braná viac zodpovedne. Doplatili sme na to zdravotne a zo 7 dní dovolenky sme 2,5 dňa preležali na izbe. A tie ich ,,bakšiše" - no stáli nás veľa peňazí, chcú ich fakt za všetko.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Krásny vstup do krajiny a na vysokej úrovni prístup delegáta... ĎAKUJEM... Na to, že sme cestovali sme s dvojročným ďieťaťom hodnotím výborne hotel a všetko čo k tomu patrí dávam 5*, treba dodržiavať rady delegátky, pitný režim a neprehnať to so stravou.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Výborné.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Krásne more a podmorský život.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR