Hotel Steigenberger Al Dau Beach *****

Egypt, Hurghada

4.8 34 recenzií

hotel, bazen, areal, Steigenberger Al Dau Beach
bazen, hotel, areal, Steigenberger Al Dau Beach
recepcia, lobby, Steigenberger Al Dau Beach
areal, bazen, Steigenberger Al Dau Beach
hotel, areal, Steigenberger Al Dau Beach
bazen, Steigenberger Al Dau Beach
hotel, areal, bazen, Steigenberger Al Dau Beach
plaz, Steigenberger Al Dau Beach
vstupna brana, vchod, Steigenberger Al Dau Beach
bazen, areal, hotel, Steigenberger Al Dau Beach
vyhlad, areal, Steigenberger Al Dau Beach
izba, Steigenberger Al Dau Beach
plaz, Steigenberger Al Dau Beach
detske ihrisko, Steigenberger Al Dau Beach
lobby bar , Steigenberger Al Dau Beach
golf, Steigenberger Al Dau Beach
jacuzzi, areal, Steigenberger Al Dau Beach
restauracia, Steigenberger Al Dau Beach

Podrobné info o pobyte


2 deti do 13 rokov zdarma

Priamo na pláži

All Inclusive

WI-FI

WELLNESS

GOLF

POTÁPANIE

V skratke o hoteli

Hotel Steigenberger Al Dau Beach stojí na brehu Červeného mora. Je vhodný pre golfistov, ktorí majú možnosť využiť 9-jamkové golfové ihrisko Al Dau Golf Course. Hotel známej siete ponúka kvalitné služby pre rodiny s deťmi aj pre páry. Hotel sa nachádza neďaleko Hurghady, takže je dobrým východiskovým bodom pre spoznávanie pamiatok. Hostia majú možnosť využiť aj aquapak sesterského hotela Steigenberger Aqua Magic, ktorý sa nachádza za hotelom.


Poloha

Hotel Steigenberger Al Dau Beach stojí priamo na pláži len 5 km od rušného centra Hurghady a 6 km od letiska. Najbližšie možnosti na nákupy sú priamo pri hoteli.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 30 minút.

Pláž

Hotel Steigenberger Al Dau Beach stojí priamo na dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zadarmo, rovnako ako vybrané nemotorizované vodné športy. Na pláži je bar, potápačské centrum a centrum vodných športov.


Strava

Hotel Steigenberger Al Dau Beach ponúka hosťom stravovanie formou all inclusive.


  • Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bohatých bufetových stolov.
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v baroch podľa zvyklostí hotela.
  • Počas dňa sa podáva káva, čaj, ľahké občerstvenie.
  • Vo vybranom bare sú nápoje a občerstvenie k dispozícii 24 hodín denne.

 

ĎALŠIE SLUŽBY ALL INCLUSIVE

  • Vybrané športové aktivity

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy.


Služby v cene

V cene je letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky v Egypte vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotel Steigenberger Al Dau Beach je vybavený vstupnou halou s recepciou, zmenárňou, obchodíkmi, konferenčnými miestnosťami. Wi-Fi je v lobby bare a internet v business centre zadarmo. Do centra Hurghady premáva niekoľkokrát denne hotelový shuttle bus, ktorý je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V hlavnej reštaurácii Tamarind sa podávajú raňajky, obedy a večere. Medzinárodná kuchyňa ponúka orientálne, talianske alebo ázijské jedlá. V hoteli je tiež niekoľko a la carte reštaurácií. Neďaleko golfového ihriska stojí reštaurácia Alexanders s veľkou terasou. Pri bazénoch je k dispozícii reštaurácia Bwala Pool, ktorá ponúka a la carte obedy, občerstvenie a ľahké jedlá. Priamo na pláži sa nachádza reštaurácia Tanga Beach. Počas obedov sa v nej podávajú jedlá zo stredomorskej kuchyne, na večeru ponúka libanonskú alebo orientálnu kuchyňu. Hostia môžu využiť tiež niekoľko barov – Karibu Lobby Lounge & Bar, Juicy bar, Shangalulu Pub & Bar a Ukumbi Cafe. V Dewan Cafe sú k dispozícii vodné fajky. V reštaurácii Alexanders sú nutné dlhé nohavice pre pánov. V ostatných reštauráciách sú povolené aj krátke nohavice, ale nie plavky. Hotel ponúka aj jedlá pre hostí s potravinovými alergiami, intoleranciami a špeciálnymi diétami. Svoje požiadavky je potrebné nahlásiť.

 

BAZÉNY

Hotel má bazénový komplex, bazén s morskou vodou vrátane vírivky a vnútorný bazén. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú zdarma. Deti majú vlastný detský bazén.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

V hoteli je k dispozícii stolný tenis, fitnes, plážový volejbal, kurzy potápania v bazéne, kurzy windsurfingu, úvodný kurz golfu, vodné bicykle a kanoe. Potápanie a vodné športy sú za poplatok. Počas dňa sa konajú rôzne animačné programy.

 

WELLNESS & SPA

Vo wellness centre Algotherm Thalasso & Spa sú k dispozícii masáže a sauna. Niektoré masáže sú dostupné na pláži.


Ubytovanie

Luxusne zariadené hotelové izby majú individuálnu klimatizáciu, kúpeľňu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, minibar, trezor (zadarmo), balkón alebo terasu.

 

TYPY IZIEB

  • Dvojlôžkové izby majú možnosť jednej prístelky v podobe pevného, resp. rozkladacieho lôžka.
  • Rodinné izby sú väčšie, majú možnosť dvoch prísteliek v podobe pevného, reps. rozkladacieho lôžka.

Pre deti

Pre deti je v hoteli pripravený miniklub (určený deťom od 4 do 12 rokov), detský bazén (v zime vyhrievaný), detská stolička, detská postieľka, ihrisko. V reštaurácii sa podáva detské menu. Tobogany a vodné atrakcie sú k dispozícii v susednom hoteli Steigenberger Aqua Magic.

Lokalita

Egypt

Egypt je od nepamäti tajuplná a mlčanlivá krajina, ktorá sústreďuje na seba pozornosť desiatky storočí. Očarenie sveta touto krajinou nepramení len zo starovekej civilizácie, ktorá sa tu tisícročia formovala, ale aj z nenapodobiteľného kultúrnohistorického bohatstva, ktorým krajina disponuje.

Hlavné mesto: Kahira
Časový posun: +1h

Mena: Egyptská libra
Kurz: 1€ = 20,908 EGP

Klimatický diagram

Hurghada

Hurghada, s celkovou dĺžkou približne 60 km, má niekoľko častí. 25 km severne od centra sa nachádza samostatná časť Hurghady El Gouna. Tento raj pre romantikov, preslávený najmä golfovým areálom, je popretkávaný čarovnými lagúnami a stavebne zladenými hotelovými komplexmi. Pôvodným centrom Hurghady je El Dahar, v ktorom obchodníci lákajú turistov ibištekovým čajom alebo aromatickou kávou. Turistickým centrom Hurghady je Sakkala s peknou Marinou a pešia zóna Mashaia, ktorá je známa koncentráciou populárnych barov, reštaurácií, diskoték, internetových kaviarní a lepších obchodov. Čoraz obľúbenejšou sa stáva južná Hurghada, kde sa nachádzajú nákupné arkády a prevažne hotely vyššej kategórie, postavené pri najlepších plážach s pozvoľným vstupom do mora. Mimoriadne vyhľadávanou turistickou zónou je záliv Makadi, nachádzajúci sa asi 35 km od centra Hurghady, kde vyrastajú architektonicky veľmi zaujímavé rezorty, väčšinou klubového charakteru, ponúkajúce ubytovanie so službami „all inclusive“. Najnovšou časťou je oblasť Sahl Hasheesh, nachádzajúca sa približne 20 km južne od centra Hurghady, z ktorej postupne vzniká atraktívne luxusné letovisko plné kvalitných hotelových komplexov.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness