Hotel Sea Star Beau Rivage

*****

Egypt, Hurghada

bez recenzií

HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** P
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** A
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** A
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** W
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** W
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** R
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** A
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** F
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** P
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** L
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** P
HOTEL SEA STAR BEAU RIVAGE ***** TE

Podrobné info o zájazde


All Inclusive

Vysvetlenie piktogramov


Poloha

Hotelový komplex s príjemnou atmosférou sa nachádza asi 20 minút od letiska v okrajovej časti starého centra Hurghady, v časti Dahar, s možnosťami nákupov a kaviarňami.


Strava

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov v hlavnej reštaurácii El Khayam, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v čase určenom hotelom, káva, čaj, zmrzlina pre deti. Športové aktivity: squash, volejbal, futbal, stolný tenis.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Hotel má vstupnú halu s recepciou, bankomat, trezor na recepcii (zdarma), wi-fi a internet v loby bare (za poplatok), hlavnú reštauráciu, taliansku a rybiu á la carte reštauráciu, niekoľko barov, kaviareň s panoramatickou terasou s výhľadom na bazény a more, diskotéku, čajovňu a orientálny kútik, tri bazény s oddelenou detskou časťou (z toho jeden vyhrievaný). V hoteli je za poplatok: lekár, salón krásy, minigolf, obchodíky so suvenírmi, biliard, boccia, aqua aerobik, lekcie tanca, centrum zdravia (fitnes, sauna, jacuzzi, turecké kúpele, masáže), služby potápačského centra a služby aqua centra. V ponuke je aj stolný tenis, squash, volejbal a futbal. Slnečníky, ležadlá, osušky a matrace sú pri bazéne zdarma. Počas celého dňa sa konajú rôzne animačné programy.

Piesočnatá pláž s lagúnou a vlastným reefom ideálnym na šnorchlovanie sa nachádza priamo pri hoteli. K dispozícii je potápačské centrum a aquacentrum. Ponuka rôznych športových aktivít ako plážový volejbal, windsurfing (za poplatok), šnorchlovanie, kanoe a iné. Na pláži sú ležadlá, slnečníky, osušky a matrace zdarma.


Ubytovanie

Klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (pevné resp. rozkladacie lôžko) majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor, minibar (za poplatok), balkón alebo terasu.


Pre deti

Miniklub pre deti (4 r. – 14 r.), postieľka, bazén, stolička, menu, ihrisko, animácie.

Egypt je od nepamäti tajuplná a mlčanlivá krajina, ktorá sústreďuje na seba pozornosť desiatky storočí. Očarenie sveta touto krajinou nepramení len zo starovekej civilizácie, ktorá sa tu tisícročia formovala, ale aj z nenapodobiteľného kultúrnohistorického bohatstva, ktorým krajina disponuje.

Hlavné mesto: Kahira
Časový posun: +1h

Mena: Egyptská libra
Kurz: 1€ = 17,963 EGP

Klimatický diagram

Hurghada, s celkovou dĺžkou približne 60 km, má niekoľko častí. 25 km severne od centra sa nachádza samostatná časť Hurghady El Gouna. Tento raj pre romantikov, preslávený najmä golfovým areálom, je popretkávaný čarovnými lagúnami a stavebne zladenými hotelovými komplexmi. Pôvodným centrom Hurghady je El Dahar, v ktorom obchodníci lákajú turistov ibištekovým čajom alebo aromatickou kávou. Turistickým centrom Hurghady je Sakkala s peknou Marinou a pešia zóna Mashaia, ktorá je známa koncentráciou populárnych barov, reštaurácií, diskoték, internetových kaviarní a lepších obchodov. Čoraz obľúbenejšou sa stáva južná Hurghada, kde sa nachádzajú nákupné arkády a prevažne hotely vyššej kategórie, postavené pri najlepších plážach s pozvoľným vstupom do mora. Mimoriadne vyhľadávanou turistickou zónou je záliv Makadi, nachádzajúci sa asi 35 km od centra Hurghady, kde vyrastajú architektonicky veľmi zaujímavé rezorty, väčšinou klubového charakteru, ponúkajúce ubytovanie so službami „all inclusive“. Najnovšou časťou je oblasť Sahl Hasheesh, nachádzajúca sa približne 20 km južne od centra Hurghady, z ktorej postupne vzniká atraktívne luxusné letovisko plné kvalitných hotelových komplexov.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR