Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
151 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Jaz Makadi Oasis Resort pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Prevažne spokojná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

5 1 5

Krásne prostredie, dobré jedlo, večerný program, prekrásny podmorský svet, super bolo aj, že tam boli slovenskí animátori....zabávali deti a hneď riešili všetky problémy, boli milí, usmievaví, vždy ochotní. Venovali sa deťom 2 hod. doobeda, 2 hod. poobede, večer organizovali diskotéku pre deti, deti sa stále na nich tešili, museli sme ich ťahať na pláž :-DD Nutnosť topánok v mori, veľký areál - 5 min. chôdze do jedálne, 10 min. k moru.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Maximálna spokojnosť so všetkým. Krásny rezort, vždy čistý a upravený, dokonalá starostlivosť. Nádherný hotel, vždy čiste a upratané izby, Veľmi krásne prostredie, more, príjemný a milý personál, výborná strava, skvelý animátor Jakub. Vysoko by som vyzdvihol delegátku Nadju, ktorá bola kedykoľvek ochotná pomôcť, poradiť.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Páčila sa mi poloha hotela, ubytovanie, služby, delegátka a slovenský animačný tím. Veľmi nízka, v niektorom čase úplne nefunkčná sieť WIFI. Malá pestrosť výberu hlavného jedla.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Krásne more, animátori milí, ochotní. Milo nás privítali pred hotelom so slovenskou zástavou o 2.45 h ráno a vysvetlili nám základné veci ohľadne hotela. Wifi príšerne slabé, nič nešlo načítať. Strava - OK, ale chýbalo nám viac šalátov a syr.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Hotel spĺňal 5*, prevažná nemecká klientela. Čistý s krásne udržiavanou záhradou. Slovenské animátorky nás vítali s vlajkou oblečené v krojoch, čo bolo pre nás milé prekvapenie, s ktorým sa tak často v cudzine nestretnete. Po príchode na hotel (čo bolo po pol noci) nám doniesli večeru na izbu. Izby čisté, zodpovedajúco vybavené, dopĺňané balenou vodou.. Vždy sme si našli miesto na lehátku či už na pláži, alebo pri bazénoch. Strava dobrá, pestrá, vhodná aj pre deti. Cesta na pláž bola príjemnou prechádzkou, osušky si treba zobrať pri bazéne. Prechádzali sme na pláž aj cez cestu, ale keďže to bol hotelový komplex, tak nebola vôbec rušná, občas tam prebehol autobus . Pláž pozvoľná, piesková s mušličkami občas odlomený mŕtvy koral/kameň trošku ostré, naše deti si vždy obuli topánky do vody. Krásne koralové útesy na šnorchlovanie, dva 200 m a jeden 150 m. Sprchy. Strava na pláži : vždy sa tam dalo najesť, nepodával sa tvrdý alkohol iba pivo. Aquapark : zadarmo pre všetkých, chodil tam hotelový autobus, all inclusive /občerstvenie. Treba si tam vziať z hotela uteráky, odporúčam vziať si tam obuv do vody. Animačné programy celý deň, boli však viac orientované pri bazénoch než na pláži. Saturáci Gabika, Evka a Jakub sa nám snažili maximálne venovať. Každý večer živá hudba, pomedzi to nejaký program, mini-disko. Večer fungovali 3 bary, z toho jeden na recepcii nonstop. Delegátka podala informácie , všetko čo bolo treba. Kto ešte nebol v Egypte a nepozná, ako riešiť pre túto krajinu typické zdravotné problémy, odporúčam ako prvé po ubytovaní na hoteli zohnať si v lekárni Antinal, alebo iné ich lieky aké vám odporučia, nestojí to veľa. Majte ich pri sebe a hneď, ako máte čudné pocity dajte si dvojitú dávku a budete v poriadku. Tak si dávajte na seba pozor. Bola to super dovolenka, na ktorej sme sa ani trošku nenudili, práve naopak nevedeli sme čo skôr. Ďakujeme Satur !!

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Všetko :) od príletu až po odchod z dovolenky. Okrem leteckej spoločnosti.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR