Hotel Arabia Azur Beach ****+

Egypt, Hurghada

4.5 93 recenzií

olympijsky bazen, Arabia Azur
detsky bazen, Arabia Azur
plazovy volejbal, Arabia Azur
laguna, Arabia Azur
areal, bazen, Arabia Azur
bazeny, Arabia Azur
plaz, Arabia Azur
areal, Arabia Azur
izba, Arabia Azur

Podrobné info o pobyte


2 deti do 14 r. zdarma

Priamo na pláži

All Inclusive

Animácie

WI-FI

WELLNESS

POTÁPANIE

V skratke o hoteli

Obľúbený all inclusive rezort Arabia Azur Beach na pobreží Červeného stojí pri súkromnom zálive s vlastným mólom a plážou. Neďaleko piesočnatej pláže je korálový útes vhodný na potápanie a šnorchlovanie.


Poloha

Hotel Arabia Azur Beach sa nachádza medzi mestami Sakkala a Dahar. Sakkala je turistické centrum Hurghady a od hotela je vzdialená asi 3 km. Hostia tu nájdu bary, reštaurácie, diskotéky a obchody. Letisko sa nachádza vo vzdialenosti 8 km. Hotel stojaci priamo na pláži ponúka tiež nákupné možnosti.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 30 minút.

Pláž

Hotel Arabia Azur Beach sa nachádza priamo na piesočnatej pláži s lagúnou a vlastným koralovým útesom. Hosťom odporúčame obuv do vody. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú na pláži zadarmo. Za poplatok sú vodné športy a potápanie.


Strava

Hotel ponúka hosťom služby all inclusive.


  • Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetových stolov.
  • Popoludní sa podáva ľahké občerstvenie.
  • Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v hotelom určenom čase.

Doprava

letecky


Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky v Egypte vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotel Arabia Azur Beach tvorí niekoľko dvojposchodových budov, ktoré sú rozložené okolo bazéna a zálivu. Má vstupnú halu s recepciou, zmenáreň, internetovú kaviareň, bary, reštaurácie, bazény. Wi-Fi pripojenie je v lobby bare za poplatok. Využiť môžete aj shuttle bus, ktorý je tiež za poplatok. V hoteli je tiež dializačné stredisko.

REŠTAURÁCIE

Hotel má hlavnú reštauráciu a a la carte reštauráciu, ktorá je za poplatok. Vo všetkých baroch a reštauráciách sa vyžaduje neformálne elegantné oblečenie. Reštaurácie majú na výber jedlá talianskej, orientálnej aj zmiešanej kuchyne.

BAZÉNY

K hotelu patrí veľký olympijský bazén, pri ktorom sú ležadlá, slnečníky a uteráky zadarmo. Deti majú vlastný detský bazén.

ŠPORT & ZÁBAVA

Pre hostí sú zdarma k dispozícii tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), štyri squashové kurty, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal, boccia, šípky, biliard. Zábavu zabezpečujú animácie a diskotéka. Za poplatok sú šlapadlá, kanoe, potápanie, windsurfing a požičanie potrieb na šnorchlovanie.

WELLNESS & SPA

Vo wellness centre sú k dispozícii masáže, sauna, parný kúpeľ a vírivka. Služby sú za poplatok.


Ubytovanie

Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek (pevné, resp. rozkladacie lôžko). Izby sú vybavené telefónom, TV SAT, minibarom (denne dopĺňaný vodou a nealko nápojmi), individuálnou klimatizáciou, trezorom (zdarma), kúpeľňou, sušičom na vlasy. Izby majú balkón alebo terasu.


Pre deti

Pre deti je v hoteli pripravený detský bazén, detská stolička, postieľka, miniklub a animačné programy. V reštaurácii sa podáva detské menu.

Lokalita

Egypt

Egypt je od nepamäti tajuplná a mlčanlivá krajina, ktorá sústreďuje na seba pozornosť desiatky storočí. Očarenie sveta touto krajinou nepramení len zo starovekej civilizácie, ktorá sa tu tisícročia formovala, ale aj z nenapodobiteľného kultúrnohistorického bohatstva, ktorým krajina disponuje.

Hlavné mesto: Kahira
Časový posun: +1h

Mena: Egyptská libra
Kurz: 1€ = 21,241 EGP

Klimatický diagram

Hurghada

Hurghada, s celkovou dĺžkou približne 60 km, má niekoľko častí. 25 km severne od centra sa nachádza samostatná časť Hurghady El Gouna. Tento raj pre romantikov, preslávený najmä golfovým areálom, je popretkávaný čarovnými lagúnami a stavebne zladenými hotelovými komplexmi. Pôvodným centrom Hurghady je El Dahar, v ktorom obchodníci lákajú turistov ibištekovým čajom alebo aromatickou kávou. Turistickým centrom Hurghady je Sakkala s peknou Marinou a pešia zóna Mashaia, ktorá je známa koncentráciou populárnych barov, reštaurácií, diskoték, internetových kaviarní a lepších obchodov. Čoraz obľúbenejšou sa stáva južná Hurghada, kde sa nachádzajú nákupné arkády a prevažne hotely vyššej kategórie, postavené pri najlepších plážach s pozvoľným vstupom do mora. Mimoriadne vyhľadávanou turistickou zónou je záliv Makadi, nachádzajúci sa asi 35 km od centra Hurghady, kde vyrastajú architektonicky veľmi zaujímavé rezorty, väčšinou klubového charakteru, ponúkajúce ubytovanie so službami „all inclusive“. Najnovšou časťou je oblasť Sahl Hasheesh, nachádzajúca sa približne 20 km južne od centra Hurghady, z ktorej postupne vzniká atraktívne luxusné letovisko plné kvalitných hotelových komplexov.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness