Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
4 5

Recenzie na Hotel Amarina Abu Soma Resort & Aquapark pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Hotel bol na veľmi dobrej úrovni (s ohľadom na prebiehajúcu rekonštrukciu), personál veľmi ústretový, pekný areál až na pár drobností. Hotel nebol celkom naplnený z dôvodu znížených kapacít kvôli prebiehajúcej rekonštrukcii, čo nám však vyhovovalo. Celkový dojem z dovolenky bol príjemný. Prebiehajúca rekonštrukcia troška rušila celkový dojem z dovolenky a uberala na pohodlí, tiež chýbali toalety v blízkosti pláže a bazénov, nefungujúci internet.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Tento hotel ponúka všetky služby na veľmi vysokej úrovni - od ubytovania, stravy, plážové služby, zábavu. Ubytovanie bolo nové, čistučké, strava bola veľmi pestrá, bohatý výber či v hlavnej reštaurácii, ale aj v plážovom bare počas dňa. Všetok personál bol veľmi ústretový, príjemný, staral sa o nás ako v bavlnke.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Výborná atmosféra aj obsluha hotela. Vybavenie izieb aj iných priestorov bolo výborné. Animátori zabezpečili výbornú zábavu. Jedlo na výbornej úrovni, možnosť výberu z mnohých jedál.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands