Apartmánový dom Súkromný apartmán ***

Chorvátsko, Severná Dalmácia

4.1 4 recenzie

Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Ubytovanie Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Ubytovanie Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Ubytovanie Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***
Pláž Apartmánový dom Súkromný apartmán ***

Podrobné info o pobyte


Bez stravy

Poloha

Apartmánové domy sa nachádzajú v miernom svahu v časti zastavanej rodinnými domami, neďaleko centra letoviska a asi 200 - 600 m od mora.


Otvoriť Google Earth

Pláž

Dlhá a úzka štrkovo-kamenistá pláž sa tiahne priamo pod cestou, miestami je doplnená betónovými plochami na slnenie, niekde so strmším vstupom do mora. Je tu bohatá možnosť vodných športov. Na centrálnej pláži možnosť prenajatia si ležadiel a slnečníkov za poplatok.


Strava

Individuálne.


V cene je zahrnuté

1x prenájom apartmánu, poistenie insolventnosti, delegáta CK

*Poznámka: AKCIA 7=5, 5=4, 4=3 v období dp 3.6. a od 9.9., AKCIA 7=6 v obdoví 3.6. - 17.6. a 2.9. - 9.9.
* Delegát (na telefón 7.6.-13.9.). Pobyt je možný v období 15.7. -19.8. na 6 alebo 7 nocí s nástupom SOBOTA a NEDEĽA a v období do 15.7. a od 19.8 od 5 nocí s nástupom denne. 

pobytová taxa dospelý 1,80 EUR/noc, pobytová taxa dieťa 12-18 r. 0,90 EUR/noc


Oficiálne hodnotenie

**

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

DIKLO je vzdialené asi 5 km od starobylého Zadaru. Vhodné pre  dovolenku v pokojnejšom prostredí. V kompletne vybudovanom stredisku sú obchodíky s potravinami a zeleninou, reštauračné zariadenia s príjemným posedením a športové možnosti ponúkajú tenisové kurty, ihriská na loptové hry a petang. Spestrenie ponúka mesto Zadar s početnými historickými pamiatkami, ktoré je dostupné miestnou dopravou.


Ubytovanie

Apartmánové domy ponúkajú ubytovanie vo viacerých rôznych apartmánoch a štúdiách pre 2 - 8 osôb. Každý má samostatný vchod, zariadené sú štandardným nábytkom podľa vkusu majiteľa, ktorý v nich zväčša i býva. Podľa veľkosti pozostávajú z obývacej miestnosti s kompletne zariadeným kuchynským kútom a možnosťou spania pre 1 - 2 osoby (zvyčajne rozkladanie lôžko vhodné najmä pre 1 dospelého alebo 2 deti). Ďalej majú príslušný počet spální, kúpeľňu a WC, balkón alebo terasu. Väščinou je pri dome i spoločná záhrada s grilom a parkovanie pre 1 auto na apartmán. Niektorí domáci ponúkajú na mieste i možnosť doplatku za klimatizáciu (cca 10 EUR na deň za apartmán).

 

Lokalita

Chorvátsko

Chorvátske pobrežie Jadranu sa opätovne stalo najnavštevovanejším dovolenkovým cieľom našincov, ktorí sa radi vracajú do svojich obľúbených letovísk, alebo objavujú nepoznané strediská, ktorými sa malebné členité pobrežie môže smelo popýšiť.

Hlavné mesto: Zagreb
Časový posun: 0h

Mena: Chorvátska kuna
Kurz: 1€ = 7,4409 HRK

Klimatický diagram

Severná Dalmácia

STARIGRAD - PAKLENICA
Starigrad vznikol na základoch starobylého antického mesta Argyruntumu, nachádza sa priamo na Jadranskej magistrále. Paklenica je pokojné a krásne mestečko na pobreží a zároveň na úpätí parku prírody Velebit.

ZATON
Známe turistické stredisko, obľúbené najmä rodinami s malými deťmi vďaka veľkej piesočnatej pláži s veľmi miernym vstupom do mora. Od Zadaru je vzdialené asi 15 km a situované v borovicovom lesíku.

PETRČANE
Malá osada asi 11 km severozápadne od Zadaru ponúka kvalitné ubytovanie v hoteloch a apartmánoch, obklopená je štrkovýmii skalnatými plážami.

ZADAR
Mesto s bohatou históriou, staré viac ako 2000 rokov, hospodárske a kultúrne centrum severnej Dalmácie. V starom meste je okrem iných historických pamiatok aj niekoľko cenných a významných sakrálnych stavieb Chorvátska. Ubytovacie zariadenia sú najmä na severe, v mestských častiach Borik, Puntamika a Diklo.

DIKLO
Malebná štvrť asi 4 km severne od mesta Zadar, patrí medzi obľúbené prázdninové miesta a ponúka kvalitné ubytovanie v súkromných apartmánoch.

SV. FILIP I JAKOV
Malé mestečko na brehu Pašmanského prielivu, asi 3 km od kúpeľného mesta Biograd na Moru.

BIOGRAD NA MORU
Známe mesto chorvátskych kráľov z 10. a 11. storočia, ležiace v strede medzi letiskom v Zadare a Splite a blízkosti 2 národných parkov.

VODICE
Jedno z najatraktívnejších turistických stredísk asi 13 km pred Šibenikom, ponúka bohaté možnosti kultúry a zábavy. Na okraji mestečka sa nachádza letovisko Srima.

ŠIBENIK
Starobylé mesto rozprestierajúce sa nad zálivom pri Národnom parku ústia rieky Krky. Vďaka svojej polohe a bohatej histórii patrí medzi najnavštevovanejšie mestá Severnej Dalmácie. Rekreačné zariadenia sú v turistickom stredisku Solaris, ktoré sa nachádza 6 km južne od Šibeniku.

PRIMOŠTEN
Stredoveké mestečko sa rozprestiera na ostrovčeku spojenom s pevninou hrádzou. Hotelový komplex leží na protiľahlom polostrove, obkolesenom borovicovým porastom a skalnatými a štrkovými plážami.

TROGIR
Kamenné mesto pod ochranou UNESCO je klenotom pre milovníkov umeleckých diel, renesančných a barokových stavieb.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness