Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
204 5

Recenzie na Hotelový Komplex Sunce pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Skôr spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Mestečko Gradac je úžasné a hotel Sunce má perfektnú polohu pre pokojnú dovolenku. Podľa môjho názoru by mali majitelia hotela investovať do vybavenia izieb a poriešiť aj detské ihrisko... strava by tiež mohla byť pestrejšia, viac ovocia a zeleniny by nezaškodilo... 7 -ročná dcéra bola veľmi spokojná s aktivitami, ktoré organizovali animátorky, či už popoludňajšie programy alebo večerné minidisco.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

More-voda krasna, plaz-promenada-super! ziva hudba - minidisko v hoteli fajn spestrenie. Strava-jednym slovom “zle”. Vyber jedla, Sposob podavania, cistota jedalne a riadu velmi slabe! Vybavenie izby slabe. Kupelna, vybavenie - hrdzave doplnky, zrkadlo, sprch. kut. Poskodene skrinky v izbe aj zrkadlo v kupelni. Plaz voda a promenada vyrazne prilepsili pocit z dovolenky. od Planet Fun sme tiez ocakavali viac. Minidisko fajn spestrenie vecerov pre dieta. Mile animatorky. Zaradili by sme vsakprepracovanejsi program v lepsom case pre deti. Nie v case obeda a najvacsej horucavy. Vynikajuca je iba poloha hotela a more!

Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Celkovo hotel posobi dojmom, ze to najlepsie ma za sebou. Vybavenie izby trochu zastarale a znicene, cistota a upratovanie na izbe ziadna slav,a az ked som poprosil personal tak nam upratali a potom to bolo pravidelne upratovane. Cistota okolo hotela celkom v poriadku, mohli castejsie cistit bazen a chodniky. Strava bolo to najslabsie na celom pobyte, vzdy to iste, kazdy den zemiaky, ziadna pestrost stravy, chybalo ovocie, zelenina - vzdy ta ista, cistota jedalne tiez zaostavala.

Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Páčio sa nám prostredie, more, mestečko Gradac. Izby neporiadok, žiadanie o výmenu uterákov... kúpeľňa v hroznom stave, mali sme aj haváriu, kde tiekla voda pod umývadlom.. raňajky do 9.00 .. slabý výber každý deň to isté.. strava nič moc. Páčil sa nám program, každý deň sa venovali deťom poobede, 1 x za pobyt bol aj program pre dospelých :-)

Strava
Personál
Pláž

5 1 5

Animatorky boli velmi dobre, personal milý, blízko mora... Boli sme v Sunce tento rok druhykrat. Strava bola hranicna aj minuly rok, ale pomer cena vykon fajn. Obcas sa nieco zadarilo, ale isli k horsiemu oproti min. roku. Skoda....strava nas definitivne odradila od dovolenky buduci rok v tomto hoteli...

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Vdaka za moznost vyletu do Medzugoria❤️❤️❤️❤️ mozno by som tam priala viac casu, ale inak fajn ;). Ddaka za krasny cas ;) velmi som si oddychla ako davno nie;)

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

More, hotelový komplex, ľudia a ich prístup sa nám páčili. Boli sme ubytovaní v hotelovom komplexe Sunce budova A izba 001A. V izbe chýbala na okne záclona a záves z tohto dôvodu musela byť vonkajšia žalúzia stále stiahnutá. Chýbalo nám denné svetlo. Je pravda, že sme sa na izbe zdržiavali málo, ale ráno to chcelo denné svetlo.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR