HOTEL JURKOVIČOV DOM ****

Česká republika, Južná Morava, Luhačovice

4.6 2 recenzie

HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
Ubytovanie HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
Ubytovanie HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
Wellness HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
Wellness HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
Wellness HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
Wellness HOTEL JURKOVIČOV DOM ****
Ostatné HOTEL JURKOVIČOV DOM ****

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

Poloha

Kúpeľný hotel Jurkovičov dom sa nachádza v samom srdci kúpeľov pri kúpeľnej kolonáde.


Otvoriť Google Earth

Strava

Raňajky a večere formou bufetu, obedy výber z menu.


V cene je zahrnuté

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry, voľný vstup do bazéna, whirlpool, zapožičanie županu.


Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Kúpeľný poplatok (platba na mieste).


Úvod

Luhačovice sú štvrté najväčšie a jedny z najkrajších kúpeľov v Českej republike. Nachádzajú sa v malebnom údolí nedotknutej prírody chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Jedinečné liečivé pramene radia Luhačovice medzi najlepšie kúpele v Európe v liečbe dýchacích ciest. Architektúra Luhačovíc má nenapodobiteľný a neopakovateľný ráz, ktorý jej vpečatil slovenský architekt Dušan Jurkovič. Nádhernou ukážkou jeho umenia je dnešný exkluzívny kúpeľný hotel Jurkovičův dům. Chcete zostať zdravý, načerpať novú energiu, či spomaliť tempo pracovných dní? Kúpele Luhačovice k tomu priam vyzývajú.


Ponúkané pobyty

Predĺžený víkend - 3x ubytovanie s polpenziou, denne pitná kúra, 1x prírodný uhličitý kúpeľ, 1x perličkový kúpeľ, 1x klasická čiastočná masáž, 1x čiastočná masáž éterickým olejom, voľný vstup do bazéna a whirlpool, župan. Pobyt na 3 noci štvrtok - nedeľa.

 

Krátka relaxácia - 4x ubytovanie s polpenziou, 1x prírodný uhličitý kúpeľ, 1x kúpeľ s prísadou vonnej esencie, 1x perličkový kúpeľ, 1x čiastočná masáž éterickým olejom, 1x čiastočná klasická masáž, denne pitná kúra, voľný vstup do bazéna a whirlpool, župan. Pobyt na 4 noci.

 

 

Pobyt pre seniorov - 7x ubytovanie s polpenziou, 1x predpis doporučených procedúr lekárom, vzorový program: 1x prírodný uhličitý kúpeľ, 1x perličkový kúpeľ, 1x čiastočná masáž éterickým olejom, 1x klasická čiastočná masáž, 1x parafínový zábal, denne pitná kúra, 5x inhalácia minerálnej vody (individuálna) alebo oxygenoterapia, voľný vstup do bazéna a whirlpool, župan. Pobyt na 7 nocí.

 

Kúpeľná dovolenka - 7x ubytovanie s polpenziou, 5x procedúra podľa vlastného výberu (3x veľká a 2x malá procedúra), denne pitná kúra, vstup do bazéna a whirlpool.

 

Zdravý chrbát - 7x ubytovanie s polpenziou, 2x prírodný uhličitý kúpeľ, 1x kúpeľ s bylinnou prísadou, 1x Breussova masáž, 1x klasická čiastočná masáž, 1x čiastočná masáž éterickým olejom, 2x rašelinový obklad, 2x parafínový obklad, 2x skupinové cvičenie, denne pitná kúra, vstup do bazéna a whirlpool.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

reštaurácia, lobby bar, letná terasa, vnútorný bazén, jedinečná zlatá vaňa na prírodné uhličité kúpele, masáže. Parkovanie pri kúpeľnom divadle (150 m) alebo prenájom garáže (600 m) za poplatok.


Vybavenie izieb

1- a 2-lôžkové izby zariadené dobovým nábytkom, kúpeľňa, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar, prípojka na internet.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness