South Point Antigua

****

Antigua a Barbuda

bez recenzií

South Point Antigua W
South Point Antigua ****
South Point Antigua P
South Point Antigua TE
South Point Antigua L
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua W
South Point Antigua TE
South Point Antigua R
South Point Antigua R
South Point Antigua R
South Point Antigua S
South Point Antigua P
South Point Antigua W
South Point Antigua S
South Point Antigua P
South Point Antigua P
South Point Antigua P

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Hotel South Point Antigua je umiestnený priamo pri prístave s malou plážou. Tento hotel poskytuje komfortné ubytovanie v priestranných izbách a zároveň možnosť vlastnej prípravy stravy alebo chutné raňajky, obedy a večere v hotelovej reštaurácii.

Poloha

Hotel South Point Antigua je hotel nachádzajúci sa priamo v prístave Falmouth, Antigua a Barbuda na pláži.

Vybavenie, ďalšie služby

Hotel má k dispozícii pre svojích hostí 24-hodnivú recepciu, Wi-Fi pripojenie vo verejných priestoroch, záhradu na relaxáciu, parkovisko, opatrovanie detí, požičovňu áut, transferové služby, izbovú službu, služby práčovne, požičovňu bicyklov, vonkajší bazén (ležadlá na terase).
Šport a zábava: rôzne aktivity, tenis, jazdy na koni, vodné lyžovanie, biliard a squash. 

Ubytovanie

  • Izby: sú vybavené obývacím priestorom, kuchyňou a kúpeľňou, klimatizáciou a ventilátorom. Väčšina izieb má štandardne balkón (prípadne terasu). K dispozícii sú oddelené spálne, detské postieľky a prístelky. Vybavenie izieb zahŕňa trezor, minibar a pracovný stôl. Kuchynský kút je dobre vybavený chladničkou, minichladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, setom na prípravu čaju a kávy a umývačkou riadu pre vlastné stravovanie.K dispozícii je žehliaca doska a žehlička pre väčšie pohodlie cestujúcich. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane Wi-Fi pripojenia, klimatizácie, telefónu, SAT TV, sieťového adaptéra, papúč, sprchového kúta (respektíve vane), k dispozícii je aj sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a župany.

Stravovanie

Jedlá a nápoje: možnosť stravovania samostatne, prípadne kontinentálne raňajky, na obedy a večere sa podávajú pestré jedlá (à la carte). Na vyžiadanie sú pripravené bezlepkové jedlá a vegetariánske jedlá. K dispozícii je aj hotelový bar.

Pláž

pláž sa nachádza priamo pred hotelom pri prístave.

Oficiálna kategória: ****
Oficiálna stránka: http://www.southpointantigua.com/

 

 

Antigua a Barbuda

Malebný karibský ostrov známy 365 nádhernými plážami je súčasťou Malých Antíl. Miestny kolorit dotvárajú domčeky v pestrých odtieňoch a prístavy s britským koloniálnym šarmom. Romantické prechádzky na bielych karibských plážach ponúka Jolly Beach i Dickenson Bay a ďalšie. Zažite nezabudnuteľný večer spestrený reggae hudbou v miestnej reštaurácii s typickou karibskou kuchyňou. K pamätihodnostiam patrí bývalá plantáž cukrovej trstiny „Betty´s Hope“, námorná základňa „Nelson´s Dockyard“. Milovníkov jachtingu nájdete v prístave „English Harbour“ na juhu ostrova. Nechajte sa ovplyvniť radosťou zo života a načerpajte sily z úžasnej karibskej prírody.


Nekonečné biele pláže, osamelé zálivy, tyrkysové more, slnko, ale aj koloniálne, pestré mestá, podmanivá rytmická hudba, tropické ovocie, osviežujúce koktaily – toto všetko je Karibik. Napriek tomu má každý z ostrovov svoj osobitý charakter, podmienený často pohnutou minulosťou. Časy pirátov, otrokov a kolonizátorov sú síce už dávno preč, ale na každom kroku tu číhajú stopy minulosti. Splňte si svoj sen a vydajte sa s nami na cestu na najkrajšie miesta karibských ostrovov.

Hlavné mesto: St. Johns
Časový posun: h

Mena:
Kurz: 1€ = 0

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR