Keyonna Beach

****

Antigua a Barbuda

5

Celkové
hodnotenie
5
4 5

Galéria Keyonna Beach ****
Keyonna Beach -Dvojlôžková izba
Keyonna Beach -Ubytovanie
Keyonna Beach -Hotelová izba
Keyonna Beach - Posedenie
Keyonna Beach -Posedenie pri pláži
Keyonna Beach -Piesočnatá pláž
Keyonna Beach -Piesočnatá pláž s lehátkami
Keyonna Beach - relax na pláži
Keyonna Beach -Ubytovanie pri pláži
Keyonna Beach -Pohľad z výšky na more a ostrov
Keyonna Beach - chatka na pláži
Keyonna Beach -Ubytovanie pri pláži
Keyonna Beach -pohľad z balkóna
Keyonna Beach -Piesočnatá pláž
Keyonna Beach -Piesočnatá pláž
Keyonna Beach -terasa s posedením
Keyonna Beach -posedenie pri bazéne
Keyonna Beach -terasa s posedením
Keyonna Beach - posedenie pri bazéne
Keyonna Beach - pohľad na dúhu

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Hotel Keyonna Beach sa nachádza priamo na krásnej bielej pieskovej pláži, kde si užijete oddych a relax s výhľadom na tyrkysové more. Komfortné ubytovanie, all inclusive služby, wellness, vodné športy, to všetko ponúka tento hotel.

Poloha

Tento malý, romantický butikový hotel Keyonna Beach je fantasticky umiestnený na juhozápade, priamo na rozľahlej bielej a jemnej piesočnatej pláži Johnson's Point. Za jasného počasia môžete dokonca vidieť odtiaľto na vulkanický susedný ostrov Montserrat. Prístav Jolly Harbour - obľúbené miesto stretnutia pre námorníkov z celého sveta - s obchodmi, barmi a reštauráciami je vzdialený len 5 minút jazdy autom. Hlavné mesto svätého Jána je vzdialené cca 30 minút jazdy autom. Letisko je vzdialené približne 30 minút.

Vybavenie, ďalšie služby

Tento idylický a veľmi očarujúci sesterský hotel hotela Cocos ponúka 22 izieb. Dvanásť izieb v štýle Karibiku sa nachádza v dvojposchodovej hlavnej budove Beach House, ktorá sa nachádza priamo na pláži s tyrkysovým morom. Bazén vás pozýva na relaxáciu, rovnako ako pohodlné postele na pláži hotela. V reštauráciách na Vás čakajú špeciality z morských plodov, medzinárodných karibských lahôdok a na terase plážovej reštaurácie si vychutnáte fantastický výhľad na nekonečné Karibské more. Ďalej tu nájdete bezplatný prístup na internet, požičovňu áut a práčovňa (za poplatok). Trikrát týždenne sa hosťom ponúkne večerná zábava.
Šport a zábava: šnorchlovanie, jazda na kajaku, jóga, meditácia (zdarma), rôzne vodné športy, Spa (za poplatok)

Ubytovanie

 • Dvojlôžkové izby: sú zariadené v rustikálnom štýle s ručne vyrobeným dreveným nábytkom a majú pohodlné manželské postele, sprchový kút, sušič vlasov, klimatizáciu, trezor, set na prípravu čaju a kávy, na prvom poschodí majú balkón s nádherným výhľadom na more a na prízemí hotela majú terasu s priamym prístupom na pláž.
 • Samostatné chaty: poskytujú ešte väčšie súkromie, s veľkou zariadenou verandou a vonkajšou sprchou, bočný alebo priamy výhľad na more.
 • Beachfront Pool chaty: nachádzajú sa priamo na pláži a majú priestrannú terasu s vlastným malým bazénom.

Stravovanie


All inclusive:

 • Raňajky, obedy, večere a občerstvenie.
 • Všetky jedlá à la carte.
 • Dom vína
 • Národné a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje vrátane niektorých prémiových značiek.

Pláž

biela piesočnatá pláž Johnson's Point, šnorchlovanie, jazda na kajaku, vodné športy.

Oficiálna kategória: ****
Oficiálna stránka: http://www.keyonnabeachresortantigua.com/

Antigua a Barbuda

Malebný karibský ostrov známy 365 nádhernými plážami je súčasťou Malých Antíl. Miestny kolorit dotvárajú domčeky v pestrých odtieňoch a prístavy s britským koloniálnym šarmom. Romantické prechádzky na bielych karibských plážach ponúka Jolly Beach i Dickenson Bay a ďalšie. Zažite nezabudnuteľný večer spestrený reggae hudbou v miestnej reštaurácii s typickou karibskou kuchyňou. K pamätihodnostiam patrí bývalá plantáž cukrovej trstiny „Betty´s Hope“, námorná základňa „Nelson´s Dockyard“. Milovníkov jachtingu nájdete v prístave „English Harbour“ na juhu ostrova. Nechajte sa ovplyvniť radosťou zo života a načerpajte sily z úžasnej karibskej prírody.


Nekonečné biele pláže, osamelé zálivy, tyrkysové more, slnko, ale aj koloniálne, pestré mestá, podmanivá rytmická hudba, tropické ovocie, osviežujúce koktaily – toto všetko je Karibik. Napriek tomu má každý z ostrovov svoj osobitý charakter, podmienený často pohnutou minulosťou. Časy pirátov, otrokov a kolonizátorov sú síce už dávno preč, ale na každom kroku tu číhajú stopy minulosti. Splňte si svoj sen a vydajte sa s nami na cestu na najkrajšie miesta karibských ostrovov.

Hlavné mesto: St. Johns
Časový posun: h

Mena:
Kurz: 1€ = 0

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR