Zaži futbalovú akadémiu s Robom Vittekom na Severnom Cypre

CK SATUR - 25.07.2019

Leto ani zďaleka nekončí a my sme si pre vás pripravili zážitok, na ktorý vaše deti nezabudnú. Máte doma malého futbalistu alebo futbalistku? Tak toto si nemôžete nechať ujsť!

Zatrénuj a zahraj si s Robom Vittekom

Najlepší strelec slovenskej futbalovej reprezentácie na Majstrovstvách sveta, Róbert Vittek, bude s nami - s vami dovolenkovať na Severnom Cypre a nielen to! S účastníkmi futbalovej športovej akadémie si 3x zatrénuje, odovzdá ceny tým najlepším a zahrať si s ním, budú môcť aj oteckovia, počas spoločného rodinného zápasu. Chýbať nebude ani autogramiáda s podpis kartami.

Robo vittek profil
S mladými futbalistami si zahrá i zatrénuje Robo Vittek na Severnom Cypre. Foto: archív Róbert Vittek

Kedy a kde?

Futbalová športová akadémia s Robom Vittekom sa bude konať v dňoch od 12. do 19. augusta, a to hneď vo dvoch päťhviezdičkových hoteloch na Severnom Cypre – Limak CyprusKaya Artemis. Pre presné termíny tréningov, rodinného futbalu a autogramiády treba sledovať naše infotabule priamo v hoteli, prípadne vám informácie ochotne poskytnú aj naši animátori rodinného klubu Planet Fun.

 Hotel limak cyprus na severnom cypre
Areál hotelov na Severnom Cypre je domovom pre našu športovú akadémiu. Foto: archív CK SATUR

Športová akadémia boduje u deti i dospelých

Práve obľúbené hotely na Severnom Cypre sú miestom, kde sme náš projekt športovej akadémie pred 2 rokmi odštartovali a postupne sa rozrastá do viacerých hotelov v Grécku, Turecku či Taliansku. Deťom i dospelým sa počas bezplatných kurzov venujú skúsení animátori – inštruktori, a tak sa môžu naučiť plávať, alebo zlepšiť svoje schopnosti napríklad vo futbale či tanci. A čo by to bol za športový výkon bez odmeny? Po absolvovaní kurzu získajú detičky diplom a tí najlepší medaile. V prípade, že je ich výkon výrazne lepší, majú možnosť zabojovať o voucher na dovolenku pre celú rodinu v hodnote 2000 eur, v našom Olympijskom tíme.

Okrem futbalu, môžu deti na Severnom Cypre, absolvovať kurz plávania, ako aj jogy od 16 rokov. Okrem športovej akadémie si deti aj teenageri užijú množstvo zábavy a hier s našimi animátormi, pričom v hoteli Kaya Artemis nájdete 5-členný animačný tím a v Limaku Cyprus až 6-členný tím animátorov rodinného klubu Planet Fun.

Zakopať si s účastníkom Majstrovstiev sveta, dlhoročným reprezentantom a hráčom viacerých klubov, vrátane bratislavského Slovana, je snom mnohých futbalových nadšencov. Vy tak spojíte príjemné s ešte príjemnejším, letnú dovolenku na slnkom zaliatych plážach Severného Cypru so zážitkami, na ktoré vaše deti nezabudnú.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR