Už viete, kde budete dovolenkovať v lete 2019?

CK SATUR - 05.12.2018

Posledný mesiac v roku je už tradične spojený so štartom predaja letných dovoleniek na rok 2019. Vy tak máte možnosť vybrať si svoju vysnívanú letnú dovolenku. Aké novinky sme si pre vás v roku 2019 pripravili?

Na Severnom Cypre ako doma

Exkluzívne len u nás nájdete v ponuke tri najobľúbenejšie hotely posledných sezón. K už tradične kvalitnej ponuke hotela Kaya Artemis 5*, sa tento rok úspešne pridal hotel Limak Cyprus 5* a novinkou pre rok 2019 je „navrátilec“ v našej ponuke hotel Noah´s Ark Deluxe Hotel and Spa 5*, ktorí vyhľadávajú tí, čo majú radšej pokojnejšiu dovolenku v príjemnom prostredí plnom zelene.

hotel noahs arc na severnom cypreAreál hotela je plný zelene a bazénov. FOTO: archív CK SATUR

Hotelový komplex je rozdelený na hlavnú budovu a samostatné vilky. Pred hotelom sa nachádza piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Keby ste ale napriek tomu nemali chuť vyjsť si ani na pláž, k dispozícii máte dva vonkajšie bazény a jeden vnútorný. Keď sa vám zachce trochu pohybu, nájdite si partnera a vrhnite sa na tenis, basketbal, futbal alebo stolný tenis a následne môžete zrelaxovať vo wellnesse.

Ani deti neostanú ukrátené o skvelé zážitky. Keď si ich vezmú na starosti 2 slovenskí animátori, ktorých tu nájdete v letných mesiacoch, nebudú mať čas nudiť sa. S tými najmenšími sa zabavia v miniklube alebo na minidiskotéke. Pripravené sú aj tematické dni, keď budú hľadať pirátsky poklad, prežijú indiánske leto, zapoja sa do miniolympiády a ďalších aktivít. Staršie deti sa potešia aquaparku s toboganmi, tínedžerskemu klubu, športovým hrám a turnajom. Svoje zručnosti si porovnajú s ostatnými v plážovom volejbale, vodnom póle, no napríklad aj v lukostreľbe.

aktivity na plazi noahs arc
Hry vo vode i na pláži si deti užijú s 2 animátormi. FOTO: archív CK SATUR


Prečítajte si aj:

Komu sa oplatí kúpiť dovolenku už teraz?


Z egyptskej Taby môžete aj poznávať

Jedinečné letovisko Taba sa nachádza na severovýchode krajiny na pobreží Arabského zálivu v Červenom mori, so stálym slnečným počasím umožňujúcim celoročné dovolenkovanie. Turistická oblasť Taba Heights, v ktorej sa nachádzajú aj naše hotely, typické svojou orientálnou architektúrou, je vzdialená iba 20 km od centra mesta Taba. Hlavným lákadlom tejto destinácie sú široké a pokojné piesočnaté pláže s koralovými útesmi, kvalitné hotely a azúrové more plné života. Let z Bratislavy do Taby trvá cca 4 hodiny.

Z hotelov spomeňme najmä Sofitel Taba Heights 5*, v ktorom si vás počas letných prázdnin nájdu aj animátori rodinného klubu Planet Fun. Kvalitne vybavený hotelový komplex sa nachádza 30km  od letiska v Tabe, a ponúka všetko, čo k all inslusive dovolenke potrebujete.

Poloha strediska Taba Heights je zároveň ideálnym východiskovým bodom pre mnohé nezabudnuteľne fakultatívne výlety nie len na Sinajskom polostrove. Vďaka jedinečnej polohe umožňuje nádherný výhľad na Izrael, Jordánsko a Saudskú Arábiu na pozadí púštnych hôr.

Počas dovolenky v Egypte tak môžete navštíviť „sväté mesto“ Jeruzalem. Výlet je spojený s návštevou najvýznamnejších kresťanských pamiatok - môžete navštíviť miesta, kde Ježiš strávil posledné dni svojho života, Olivovú horu, prejsť sa časťou Krížovej cesty až na Golgotu či k Múru nárekov.

mur narekov v izraeli
Jeruzalem je domovom pre tri náboženstvá - kresťanské, moslimské a židovské. FOTO: archív CK SATUR

Ďalšou možnosťou je fakultatívny výlet do jordánskeho mesta Petra. Vidieť naživo toto jedinečné skalné mesto je nezabudnuteľný zážitok. Počas prechádzky cez tzv. Siq sa dostanete k najvýznamnejším miestam starobylého mesta: k pokladnici, amfiteátru, kráľovskému palácu a obydliam pôvodných obyvateľov Petry.

Nemenej lákavý je aj výlet k najslanšiemu jazeru na svete, kde uvidíte, že nie je voda ako voda a niekedy sa plávať naozaj nedá. Voda tu obsahuje 10x viac solí ako obyčajná morská voda. Čaká Vás pohoda, oddych a liečebné procedúry v Mŕtvom mori.

mrtve more v izraeliMore, v ktorom si nezaplávate a napriek tomu dokonale zrelaxujete. FOTO: depositphotos.com

Plavba s Michalom Davidom

Dovolenka výletnou loďou to je poznávanie, oddych a luxus v jednom. Počas výletnej plavby na štvorhviezdičkovej COSTA LUMINOSA sa okrem poznávanie nových miest počas dňa, môžete tešiť na výnimočný program – privátny koncert Michala Davida, známeho českého hitmaker-a a speváka hitov ako Nonstop, Céčka či Diskopříběh, ktoré nechýbajú na žiadnej diskotéke a zábave. Nonstop zábava je na výletnej lodi zaručená a svoj program si tu nájdu rodiny s deťmi aj páry.

michal david na plavbe
Hity Michala Davida si budete môcť vypočuť počas plavby po Jadrane a Stredozemnom mori. FOTO: archív CK SATUR

Počas tejto plavby vás bude sprevádzať aj slovenský sprievodca, ktorý vám postupne predstaví jednotlivé zástavky na vašej trase. Talianske Benátky, chorvátsky Split, Kotor v Čiernej hore, ale aj grécku Olympiu a Atény.


Prečítajte si aj:

7 dôvodov, prečo sa vydať na plavbu s deťmi


Katalóg Leto 2019 v číslach:

  • 65 nových hotelov
  • 38 hotelov exkluzívne len s CK SATUR
  • 25 hotelov so zľavami na dovolenky pre 55+
  • 7 nových hotelov s rodinným klubom PLANET FUN
  • 8 hotelov so športovou akadémiou
  • 65 animátorov rodinného klubu Planet Fun

Okrem spomínaných noviniek, máme k dispozícii širokú ponuku hotelov na gréckych ostrovoch, v Bulharsku, Chorvátsku, Španielsku, Taliansku, Tunisku a mnohých iných. Preto, ak sa práve teraz rozhodujete, či si vybrať letnú dovolenku už teraz, alebo počkať, tak možno vám rozhodovanie uľahčia naše first moment zľavy do výšky 40%, zvýhodnený detský paušál a teenage ceny, ktoré nájdete len u nás.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness