Turecký polmesiac opäť žiari

CK SATUR - 29.03.2019

Chystáte sa toto leto opäť do Turecka? Dobre robíte! Turecká riviéra má všetky lákadlá, po ktorých srdce slovenského dovolenkára piští: teplučké more už od júna, hotely priamo na veľkých plážach, skvelé ubytovanie na úrovni štyroch, piatich hviezd, absolútne vyvážený pomer (vysokej) kvality a (primeraných) cien, slnko, ktoré sotva kedy sklame, all inclusive, čo hrdlo ráči a najfantastickejšie aquaparky v celom Stredomorí!

Hotel Arcanus *****  

Miesto: Side

Tento držiteľ ocenenia Traveler Choise od Trip Advisoru sa síce nachádza v lokalite Side, od Antalaye vzdialenej asi 40 km, ale treba ho spomenúť, lebo aj v ňom si saturácky Planet Fun rozvije toto leto svoj stan. Traja animátori sú pripravení čeliť náporu detí od 4 až do 18 rokov, takže tínejdž párty a tínejdž zoznamky pofičia v plnom prúde, rovnako tak vedomostná show Milujem Slovensko (aj pre dospelákov) či horúca novinka - kurzy tanca. Hotel Arcanus sa už niekoľko rokov radí k najobľúbenejším v ponuke CK Satur. Patrí k nemu aj efektné mólo s ležadlami, niekoľko bazénov, vrátane toho so šmykľavkami a toboganom. Niektoré rodinné izby s dvomi miestnosťami majú výhľad na more, ba i jacuzzi na balkóne.

Hostia najviac oceňujú: Tenisové kurty zdarma, vynikajúcu, pestrú stravu vrátane bezlepkovej diéty, bezproblémové wifi s dosahom až na pláž, ľahkú dostupnosť do Side, s dolmušom sa tam dá prepraviť za pár minúť za 1 .  

Hotel Meryan*****   

Miesto: Alanya, Okurcalar   

Cestovateľský portál Trip Advisor udelil hotelu Certifikát výnimočnosti určite aj za nádhernú palmovú záhradu, v ktorej je situovaný. Na dlhoročnej popularite tohto na turecké pomery menšieho hotela, s výborným pomerom ceny a kvality služieb má veľkú zásluhu príjemný personál a priateľská familiárna atmosféra, na ktorú sa len tak nezabúda. Chutná strava, príjemné ubytovanie a bohatý ultra all inclusive sú samozrejmosťou. Piatim barom konkuruje kaviareň s lákavou ponukou zákuskov, koláčov, kávy a rôznych čajových zmesí. V blízkosti hotela sa nachádza malý orientálny bazár, kde sa dajú nakúpiť suveníry, spojenie s Alanyou funguje bezproblémovo s taxíkmi alebo miestnou dopravou.

Hostia najviac oceňujú: Čistotu izieb a vody v bazénoch, skvelý animačný program aj pre najmenšie deti, priateľské správanie personálu, ktorý si pamätá vaše preferencie, vstup do sauny a možnosť využiť tenisové dvorce ako súčasť all inclusive servisu.

Hotel Yalihan****

Miesto: Alanya, Avsallar

Mestečko Avsallar (od Alanya cca 20 km) bolo v minulosti malým rybárskym prístavom, ktorý sa zmenil na dnes obľúbené letovisko s množstvom hotelových komplexov. Štvorhviezdičkový hotel Yalihan zaradila CK Satur do ponuky svojich Šarm hotelov - je menší (skladá sa z troch budov), moderne zariadený, útulný a s výhľadom na more zo všetkých izieb hotela. Oproti tradičným kamienkovo-piesočným plážam je jeho pláž čisto piesková. Doobeda personál roznáša po pláži voňavé chladené uteráky a poobede osviežujúce melóny. Do nákupnej zóny v centre Avsalaru sa dostanete peši za 10 - 15 minút, v stredu doobeda sa neďaleko hotela koná veľký trh. Okrem hlavnej reštaurácie si možno rezervovať stôl aj v jednej z dvoch à la carte reštaurácií, v ktorých sa podávajú morské plody a jedlá osmanskej kuchyne.

Hostia najviac oceňujú: Ticho, pokoj a čistotu hotela so všímavými čašníkmi a priateľským personálom.

Letná dovolenka v Turecku je stávka na istotu. Práve Turci povýšili pojem all inclusive služieb na vyšší level a mnohí z tých, čo ho raz okúsia nechcú o inej destinácii ani počuť. Ak vás lákajú turecké rezorty, kde nájdete naozaj všetko, vyberte si svoj termín a hotel zo širokej ponuky našej cestovnej kancelárie.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness