Veľkou výhodou letnej dovolenky pri mori je, že rodičia môžu svoje dieťa bez obáv zveriť animátorom, ktorí sa postarajú o dobrú zábavu ich ratolestí. Zapoja sa tak do mnohých aktivít a vôbec nemajú čas nudiť sa.

Cestovná kancelária Satur posunula túto službu na vyšší level. V 18 hoteloch v dovolenkových destináciách má až 32 slovenských animátorov, ktorí sa o dobrú náladu starajú v rámci rodinného klubu PLANET FUN. Profesionáli vtiahnu do víru zábavy a hotelového života nielen malých, ale aj veľkých. Organizujú najrôznejšie súťaže, výlety či akcie.

 hotel park, hotel v piestanoch, letna dovolenka na slovensku, satur, planet funt

Aj Hotel Park v Piešťanoch tento rok poteší službami animátorov.

FOTO: archív CK Satur

Tento rok prišiel Satur s ďalšou novinkou. Dvoch slovenských animátorov z klubu PLANET FUN totiž môžu dovolenkári nájsť už aj v slovenských hoteloch. Konkrétne v Hoteli Bellevue v Hornom Smokovci a v Hoteli Park v Piešťanoch. Programy a balíčky sa oplatí kupovať cez cestovnú kanceláriu, lebo ceny na pulte sú drahšie. Okrem toho môžete získať výhody, aké hotel bežne neponúka. V Hoteli Park si so sebou vezmete zdarma dve deti do 15 rokov, v Hoteli Bellevue dve deti do šesť rokov.

Leto v Hoteli Park patrí deťom

Pravý relax zažijete v obľúbenom kúpeľnom mieste Piešťany. V Hoteli Park***/****, ktorý nedávno prešiel rekonštrukciou, vám od 1. júla do 31. júla 2016 spríjemnia pobyt animátori.

hotel park v piestanoch, letna dovolenka na slovensku, animatori na slovensku, planet fun, satur

Deťom sa v Hoteli Park v Piešťanoch určite zapáči. Animátori majú pre ne pripravené rôzne aktivity.

FOTO: archív CK Satur

Hotel myslí predovšetkým na rodiny, pre ktoré sú k dispozícii rodinné izby so štyrmi pevnými lôžkami a navyše aj s možnosťou prístelky alebo detskej postieľky. Pre deti majú animátori PLANET FUN celodenný animačný program, ktorý zahŕňa detskú diskotéku, tvorivé dielničky alebo rôzne pohybové aktivity. Zmerať sily s ostatnými si môžu v kvízoch a súťažiach, zabavia sa ale aj pri spoločenských hrách alebo v detskom kine.

Naprázdno nevyjdú ani rodičia. Kým si ich ratolesti budú užívať zábavu plným priehrštím, oni sa môžu oddávať relaxu a oddychu. S balíčkom PLANET FUN v Hoteli Park v Piešťanoch majú neobmedzený vstup do bazéna s vírivkou a vodnými atrakciami. Ocenia aj 20-percentnú zľavu na wellness a spa procedúry.

hotel park v piestanoch, letna dovolenka na slovensku, animatori na slovensku, planet fun, satur

V Hoteli Park v Piešťanoch sa zapáči veľkým aj malým.

FOTO: archív CK Satur

Aby vyšli svojim zákazníkom ešte viac v ústrety, sú v Hoteli Park pripravené aj detské bufety, kde najmenším dodajú energiu osviežujúce fresh ovocné a zeleninové nápoje. Pochutia si na vynikajúcich domácich zákuskoch a samozrejme, nemôže chýbať zmrzlina. Okrem sladkostí v ňom ale môžete svojim deťom vybrať aj zeleninové šaláty alebo cestoviny. 

Navštívte aj zvieraciu farmu

Pohodu, kedy sa nebudete musieť o nič starať, si môžete v Hoteli Park v Piešťanoch s balíčkom PLANET FUN užiť dokonca za špeciálnu cenu. Pobyty na tri, päť alebo sedem dní, s dvomi deťmi do 15 rokov zdarma a polpenziou si zakúpite už od 351 eur.

Nuda nehrozí ani za bránami hotela, ktorý má skvelú polohu v prírode. Na blízkej hrádzi sa oddáte svojím obľúbeným športovým aktivitám ako beh, korčuľovanie, bicyklovanie aj nordic walking. Neďaleko sa nachádza farma, ktorú treba určite navštíviť. Deťom sa nielen zapáči kontakt so zvieratkami, ale zabavia sa aj na detskom ihrisku.

hotel park v piestanoch, letna dovolenka na slovensku, animatori na slovensku, planet fun, satur

Zrekonštruované izby sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rodinám s deťmi.

FOTO: archív CK Satur

Hotel Park v Piešťanoch je vhodný aj pre tých, ktorí si chcú dopriať kvalitnú starostlivosť o svoje telo. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých typov pobytov – Relax pobyt, Wellness pobyt, Harmony pobyt, Liečebný pobyt alebo Senior pobyt. 

Letná dovolenka na Slovensku dnes ponúka komfort a služby na vysokej úrovni. Hoci mnohí uprednostňujú dovolenku pri mori, čo môže byť lepšie ako spoznať svoj vlastný domov?

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Ak aj vy dávate prednosť letnej dovolenke na horách pred tou pri mori, no vždy rozmýšľate nad tým, ako zabaviť vaše dieťa, nebudete mať teraz už žiadny problém. V Hoteli Bellevue vo Vysokých Tatrách si pobyt s rodinným klubom PLANET FUN môžete objednať v termíne od 1. augusta do 23. augusta 2016.

hotel bellevue, vysoke tatry, dovolenka na slovensku, dovolenka vo vysokych tatrach, satur, planet fun

V Hoteli Bellevue v Hornom Smokovci sa vaše deti zabavia s programom PLANET FUN.

FOTO: archív CK Satur

Balíček PLANET FUN zahŕňa ubytovanie minimálne na tri noci s polpenziou, animácie s dvomi profesionálnymi animátormi, ako aj vstup do všetkých priestorov, ako sú wellness, bazén a všetky športoviská. Navyše je pre vášho drobca zabezpečený pitný režim a kopec zliav, s ktorými výrazne ušetríte a budete si tak môcť na svojej letnej dovolenke v horách dovoliť viac ako inokedy.

Animátori sa na prvých návštevníkov PLANET FUN na Slovensku tešia už teraz a pripravili si pre nich bohatý program. Deti sa zapoja do rôznych turnajov a hier, zabavia sa na detskom ihrisku, vyskúšajú si, aké by to bolo žiť ako indiáni či piráti a z tvorivej dielničky si odnesú nenahraditeľnú pamiatku vyrobenú vlastnými rukami. S lampiónmi šťastia a lodičkami prianí sa im možno splnia aj ich najtajnejšie sny.

letna dovolenka na slovensku, hotel park, piestany, deti, animatori

Deti sa vďaka rodinnému klubu PLANET FUN a animátorom nudiť nebudú.

FOTO: archív CK Satur

Sklamaní neostanú ani rodičia. Hotel Bellevue v Hornom Smokovci vo Vysokých Tatrách má totiž dve reštaurácie, ktoré dopĺňa lobby bar a nočný bar Lucullus, kde sa môžu zabávať, koľko budú vládať. Sauny, veľký plavecký bazén a kúpeľné procedúry nájdu vo wellness centre. Pohyb si zasa doprajú pri squashi, bowlingu, stolnom tenise alebo vo fitnes.

Život animátorov môžete sledovať aj na stránke saturplanetfun.sk, kde si deti zahrajú super hry, napíšu svojim kamarátom animátorom a spoločne s rodičmi možno vyberú aj ďalší cieľ letnej dovolenky. Potešíme sa aj vašim hodnoteniam našich animátorov.

Chcete zažiť letnú dovolenku na Slovensku? Vyberte si z ponuky cestovnej kancelárie Satur!


Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness