Leto plné dobrodružstiev na vás čaká v Jasnej

CK SATUR - 02.07.2020

Konečne júl a konečne prázdniny. Aj ked by sa väčšina z nás najradšej v tomto období vybrala k moru, netreba zabúdať, že kopec zážitkov v obkolesení nádhernou prírodou sa dá zažiť aj počas dovolenky na Slovensku, napríklad v Nízkych Tatrách.

Relax v hoteli Grand Jasná 4*

Pre rodinné letné dobrodružstvo s deťmi sa môžete vybrať aj do hotela Grand Jasná 4*, ktorý je situovaný priamo pod Chopkom. Nechajte sa aj vy okúzliť úžasnou atmosférou a prírodným bohatstvom čarovného liptovského regiónu a vychutnajte si horskú atmosféru našej krásnej krajiny s unikátnou faunou a flórou.                                              

Tento 4-hviezdičkový hotel leží v nadmorskej výške vyše 1000 metrov n.m. umožňuje svojim hosťom stály kontakt s prírodou. Ponúka nielen príjemný oddych, ale vďaka wellness a spa s vonkajšími vírivkami a saunami, či menším vnútorným bazénom aj komfortný relax.

Samotný hotel ponúka ubytovanie v 155 priestranných izbách vo vybavení deluxe a štandard. Niektoré izby sú s balkónom. V elegantnej reštaurácii sa podávajú chutné raňajky a večere. Príjemný bar nájdete priamo v lobby, ktorý je prepojený s vonkajšou terasou, kde sú aj detské preliezačky. Ku okolitým atrakciám a lanovke sa dostanete mostom cez zurčiaci potôčik pešo asi za 2 minúty.

Aktuálne v hoteli platia všetky odporúčané hygienické opatrenia. Napríklad počas check-inu budete od personálu chranený plexisklom, zamestnanci recepcie nosia rúška, všade sú priestory vybavené dezinfekciou, upratovanie izieb prebieha na základe požiadania klientov, bazény sú pravidelne dezinfikované a hygienické opatrenia platia aj v reštauračných zariadeniach.

Kupit tu jasna

Pestrá zábava pre malých dobrodruhov

Dobrodružstvo na deti čaká počas júla. Nechajte detské očká rozžiariť pestrými aktivitami, čo majú v ponuke až 10 skvelí animátori rodinného klubu Planet Fun, počas celého pobytu. Vyberte sa s nimi po stopách tatranského medveďa, za rozlúštením záhady draka Demiána, popasujte sa s lesnými hrami a pretekmi, vyrobte si fakle a zažite šiškovú vojnu, postavte si bunker alebo si zahrajte veselú lesnú schovávačku, pripravte sa na 5 boj, zažite tajný nočný pochod, „prespávačku“ v stane, rodinnú grilovačku, či večernú „zoznamovačku“. V blízkosti hotela Grand Jasná sa nachádzajú trampolíny, ktoré snáď milujú všetky deti.

Dieťa na trampolíne
Deti a trampolíny, to je čistá radosť, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Foto: archív CK SATUR

Skúška odvahy alebo na Chopok z Jasnej v pohodlí lanovky

Na stredne náročnú vysokohorskú túru s väčším prevýšením sa môžete vybrať priamo od hotela Grand Jasná a prechádzať severnou Liptovskou a južnou Horehronskou stranou. Alebo v pohodlí niekoľkých zážitkových lanoviek s úžasnými výhľadmi. Pri jednotlivých staniciach nájdu deti „stopy draka Demiána“ a keď sa vydajú tou správnou cestou, dostanú sa na miesto, kde sa drak usídlil, a odtiaľ kráľovstvo pod Chopkom bude strážiť ešte dlhé roky... Ak by ste si chceli niekde oddýchnuť, načerpať sily môžete v horských baroch, ktoré sú pre návštevníkov otvorené. A na samom vrchu v reštaurácii Rotunda si môžete vychutnať pohľady na naše slovenské horské skvosty s 360 stupňovým výhľadom. Niekedy aj priamo v oblakoch.

Pod drakom demiánom
Drak Demián má pre deti pripravené viaceré záhady. Foto: archív CK SATUR

Počas letných prázdnin si môžete užiť nielen bicykle a kolobežky, ale aj čoraz populárnejšie horské káry, ktoré sa postarajú aj o dávku adreanlínu. Ovládajú sa celkom jednoducho a sú určené pre deti od 12 rokov a od 150 cm. Jazdu si užijete dole z kopca z Kosodreviny do Krupovej po prašnej vyše 2600 metrovej ceste. Jazdu si môžete spestriť aj so zastaveniami ponúkajúcimi neopakovateľné výhľady.

 Deti a animátori na motokárach
Zjazd z Kosodreviny do Krupovej nadchne všetky deti. Foto: archív CK SATUR

Prekrásne prostredie Nízkych Tatier návštevníci spoznajú na výletoch so sprievodcom alebo individuálne peši či na bicykloch. Rodičia s deťmi určite neobídu najväčší areál vodnej zábavy Tatralandia. Termálne a minerálne pramene nájdete v Bešeňovej, v Liptovskom Jáne a pod Chočskými vrchmi je Aqua-Vital Park Kúpele Lúčky. V lete je vyhľadávané aj najznámejšie rekreačné stredisko Liptovská Mara s možnosťami kúpania, člnkovania, surfovania, jachtingu, vodného bicyklovania, rybárčenia a iných rôznych aktivít.

Kompletná ponuka fakultatívnych výletov v okolí hotela TU.

 Výhľad na jasnú
Na deti sa počas júla tešia až 10 animátori rodinného klubu Planet Fun. Foto: archív CK SATUR

Za posledné roky sa Jasná stala obľúbenou dovolenkovou destináciou, nielen pre zimné aktivity, či skvelú lyžovačku, ale je rajom pre miestnych i zahraničných turistov, ktorí milujú horskú turistiku a aktívny oddych.

Kupit tu jasna

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR