Ceny World Travel Award sa každý rok udeľujú v najrôznejších oblastiach cestovného ruchu. Ich poslaním je oceniť výsledky všetkých, ktorí sa podieľajú na zlepšovaní a napredovaní služieb v oblasti cestovania. „Sme veľmi šťastní, že hotel Rixos Bab Al Bahr dosiahol ďalší míľnik, keď sa stal víťazom v kategórii Najlepší all inclusive rezort roka 2016 na Strednom Východe,“ píše sa na oficiálnej facebookovej stránke hotela. Pre hotel to nie je prvé ocenenie, rovnaké získal aj v roku 2014 a 2015. Otvorený bol pritom len vo februári 2014 ako prvý all inclusive rezort v Spojených arabských emirátoch. V roku 2015 potom získal tiež ocenenie cestovateľského portálu Conde Nast Traveller ako jeden z najlepších nových hotelov na svete.

rixos bab al bahr, spojene arabske emiraty, sae, dovolenka v sae, satur

Hotel Rixos Bab Al Bahr sa môže pochváliť prestížnou cenou.

FOTO: facebook Rixos Bab Al Bahr

Rixos Bab Al Bahr je veľmi obľúbený aj medzi slovenskými dovolenkármi, ktorí si v ňom užívajú prázdniny a chvíle oddychu vďaka cestovnej kancelárii Satur. Pre svojich hostí má pripravené ultra all inclusive služby, čo zahŕňa napríklad aj 24 hodín otvorenú reštauráciu, denne dopĺňaný minibar, ležadlá, slnečníky alebo chladničky pri bazénoch. Hotel stojaci na umelo vybudovanom ostrove Al Marjan má všetko, čo potrebujú na svoju dovolenku dospelí aj deti. Pre dospelých sú pripravené súkromné cabanas pri bazéne s full servisom. Hoteloví zamestnanci im sem prinesú jedlo aj nápoje a prenajať si ich môžu na jeden deň. Pribudol tiež „only adult“ bazén s barom a samozrejmosťou je najväčšie a najluxusnejšie wellness na severe emirátu.


Prečítajte si tiež!

Dovolenka v exotike s deťmi: Tieto hotely si zamilujú malí aj veľkí


 

Novinkou, z ktorej budú mať radosť najmä deti, je malý aquapark s dvomi toboganmi, jednou šmykľavkou a bazénom pre deti. Nechýba ani detský miniklub a tiež klub pre tínedžerov, herňa so spoločenskými hrami, detské kino či Rixy diskotéka. Ani rodičia s najmenšími deťmi nemusia mať obavy. Rixos Bab Al Bahr je zabezpečený prebaľovacím pultom, detskými postieľkami a detskými stoličkami v reštaurácii. Navyše, počas letných mesiacov má cestovná kancelária Satur v hoteli aj dvoch slovenských animátorov.

rixos bab al bahr, hotel, spojene arabske emiraty, exoticka dovolenka, dovolenka v emiratoch, satur, letna dovolenka pri mori, rodinna dovolenka, klubova dovolenka

Nový aquapark v hoteli Rixos Bab Al Bahr.

FOTO: archív CK Satur

Za bránami hotela sa nachádza všetko pre strávenie príjemnej dovolenky. O to, že nebudete mať nikdy hlad, sa postará 14 reštaurácií a barov. Môžete si vybrať, či máte chuť na taliansku, ázijskú, tureckú alebo americkú kuchyňu. Posedieť si môžete v lobby lounge, mojito bare, Sea & See bare aj Shisha bare. Nákupy tiež nie sú ďaleko, keďže v areáli hotela je vybudovaná aj nákupná arkáda. Napriek tomu, pre tých, ktorých láka návšteva aj iných miest, má hotel k dispozícii hotelový shutlle bus. Ten premáva zdarma do nákupného strediska Al Hamra Mall.

Rixos Bab Al Bahr je ideálny na exotickú dovolenku aj počas jesene a zimy, keď má krajina za sebou tie najväčšie horúčavy. Práve naopak, je tu teplo presne tak akurát. Presvedčte sa o tom s nami!

Autor: Satur.sk

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness