Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Súťaž

Stegersbach

 

Zapoj sa do súťaže a vyhraj 3-dňový wellness pobyt pre 2 osoby v malebnom prostredí južného Burgenlandu vo vybranom termíne do 20.12.2012. 

 

Stačí správne odpovedať na nižšie uvedené 3 otázky, vyplniť svoje kontaktné údaje a sledovať či ste vyhrali :-)
Neváhajte, zapojiť do súťaže sa dá iba do konca septembra. Termín ukončenia súťaže je 30.09.2012.

Výhercu uverejníme na našej stránke www.satur.sk  dňa 05.10.2012.

 

1.V ktorej spolkovej krajine Rakúska sa nachádzajú kúpele Stegersbach *

2.Koľko jamkové golfové ihrisko sa nachádza v Stegersbachu a aký je jeho názov. *

3.Koľko kilometrov je z Bratislavy do kúpeľov Stegersbach? *

Polia označené * sú povinné.

 

Stegersbach je synonymom bohatej, pestrej a lákavej ponuky skutočne pre každeho. Vyznávači aktívneho životneho štylu i športoví nadšenci tu nájdu jedinečné možnosti aktivít. Paleta ponuky na aktívne trávenie voľného času je skutočne bohatá – jazda na koňoch, let balónom, surfovanie na neďalekom jazere, tenis, golf, rybolov, 150 km bežeckých tratí v športovej aréne Stegersbach... Vyberie si určite každý!

Región Stegersbach je známy vynikajúcou gastronómiou. Návšteva útulných miestnych hostincov a vínnych pivníc s ponukou domácich špecialít z bioproduktov, vyberaných vín a likérov, je skutočným kulinárskym zážitkom.


Uniknite aspoň na chvíľu pred všednosťou a pracovnými povinnosťami a nechajte sa rozmaznávať. Široká paleta wellness a rodinná atmosféra moderných top hotelov, bohaté možnosti zábavných a športových aktivít vám ponúkajú nielen jedinečnú regeneráciu a uvoľnenie, ale aj zábavu a športové zážitky.

 

 

 Thermenhotel Puchasplus ****

 

 

THERMENHOTEL PUCHASPLUS ****

 

Termálny hotel PuchasPlus postavený v štýle vidieckeho domu vo veselých farbách je situovaný bezprostredne pri kúpeľoch Stegersbach.

Hotelový tím sa snaží vyhovieť predstavám a želaniam hotelových hostí, aby si z pobytu odniesli nezabudnuteľné zážitky.

Jedinečnú atmosféru zažijete v našich izbách z limbového dreva. O blahodarné pocity a uvoľnenie sa postaráme aj v našom liečebnom masážnom centre. Zažite dokonalú slobodu a vyberte si jeden z našich štyroch partnerských golfových klubov: Bad Waltersdorf, Loipersdorf, Gut Freiberg a Golfschaukel Lafnitztal v Stegersbachu.

       
 

 
Thermenhotel Larimar ****+

 

 

THERMENHOTEL LARIMAR ****+

Vychutnajte si luxus dvoch termálnych kúpeľov: uvoľnite sa v hotelovom wellness a spa areáli s rozlohou 4 000 m2 s termálnymi kúpeľmi Larimar, saunovým svetom a veľkorysým relaxačným areálom alebo navštívte rodinné termálne kúpele Stegersbach s viac ako 150 druhmi procedúr z celého sveta, napr. Ayurveda a TCM, ktoré sú prepojené s hotelom.

 

Neopakovateľné zážitky získate aj vďaka kulinárskej ponuke Larimar (Vital raňajkové a obedové bufetové stoly a gurmánsky výber z menu na večeru), denný wellness, aktívny program a voľný vstup do fitnes centra.

 

 

 

 

 

 Falkensteiner Balance Resort *****

 

FALKENSTEINER BALANCE RESORT *****

Obľúbený 5-hviezdičkový wellness & lifestyle hotel Balance Resort Stegersbach je situovaný na slnečnom pahorku, priamo nad termálnymi kúpeľmi Stegersbach.


Okrem vynikajúcich služieb a servisu ponúka hotel wellness na ploche
2 600 m2. Exkluzívne Acquapura SPA s veľkorysou bazénovou a saunovou zónou s masážami a relaxačnými procedúrami a priamym vstupom do termálnych kúpeľov Stegersbach.

 

 

 

 

 

 

Reiters Resort - Allegria Hotel ****

 

 

REITERS RESORT - ALLEGRIA HOTEL ****

Dostupný luxus pre všetky generácie. Izby vrátane plnej penzie, priamy prístup do vlastných rodinných termálnych kúpeľov Reiters so saunovým svetom na ploche 2 200 m2 so šmýkačkami, refúgium na masáže, kozmetiku a ďalšie služby, k tomu vlastné 50-jamkové golfové ihrisko Stegersbach-Lafnitztal za bezkonkurenčné ceny. Ideálna individuálna dovolenka pre vás a vašich blízkych. 

 

 

 

 

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.