Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Príďme ich povzbudiť

 

Príďme ich povzbudiť!

Tlačová správa - BRATISLAVA, 29. marca 2010

 

Svetový šampionát vo futbale štartuje 11. júna, finále je o mesiac neskôr a úvodný zápas sa odohrá na Soccer City Stadium v Johannesburgu. Ako už vieme, Deň D je 15. 6., keď hráme v Rustenburgu s Novým Zélandom, 20. 6. s Paraquajom v Bloemfonteine a 24. 6. s Talianskom v Johannesburgu. Tešíme sa na výkony našich futbalistov a slovenskí fanúšikovia nesmú pri tom chýbať!

 

Slovenská futbalová dedina bude v Pretórii, areál bude počas MS strážený non-stop, so vstupom na špeciálne preukazy, s bohatou ponukou možností na oddych a zábavu, samozrejmosťou budú veľkoplošné obrazovky na sledovanie zápasov, možnosti nákupov v strediskách a zábavných centrách v blízkom okolí, z futbalovej dediny sa budú organizovať cesty na jednotlivé zápasy slovenskej reprezentácie.

 

Viete, že..?

- MS sa konajú po prvý raz na africkom kontinente, za posledných 15 rokov sa v JAR uskutočnilo viac ako 150 medzinárodných akcií a podujatí.

- na turnaji sa odohrá 64 zápasov, 41 vo vnútrozemí, mestá sú dosiahnuteľné autobusom za pár hodín.  Ak naša reprezentácia postúpi, ďalšie zápasy sa budú hrať v Pretórii alebo v Johannesburgu. Cesty sú kvalitné a aj väčšie vzdialenosti napr. Johannesburg - Kapské Mesto sa dajú prekonať za jeden deň bez väčších problémov.

- objavujú aj otázky súvisiace s bezpečnosťou. Kriminalita v JAR sa týka najmä miestnych občanov, nie je problém vyhnúť sa inkriminovaným miestam, na ktoré upozorní sprievodca.

Jedno je isté - šampionát pripravený na takejto úrovni, pulzujúce mestá, životný štýl, domorodá kultúra a jedinečné prírodné parky - ponúknu neopakovateľné zážitky.

„Myslím si, že svetový šampionát je pre slovenských futbalistov a ich fanúšikov výbornou príležitosťou prísť ich podporiť a pritom spoznať krajinu a kultúru južnej Afriky. A aby si mohli tento športový sviatok naplno vychutnať, pripravili sme pre nich v termínoch jednotlivých zápasov skutočne špeciálnu ponuku s ubytovaním v rezidencii, v troj- a štvorhviezdičkových hoteloch v Pretórii a Kroonstade alebo kombinované ubytovanie v Sun City, ktoré sa pýši aj moderným vodným a zábavným parkom a neďalekým golfovým ihriskom,"  prezentuje mimoriadnu ponuku pri príležitosti športového sviatku Eleonóra Fedorová, generálna riaditeľka CK SATUR.

 

Špeciálna ponuka CK SATUR pri príležitosti svetového šampionátu

Ubytovanie v rezidencii (Slovak Village) v Pretórii

Termín: 13. 6. - 22. 6. 2010 (9 dní/8 nocí), cena 3 449 €

Termín: 21. 6. - 30. 6. 2010 (9 dní/8 nocí), cena 3 499 €

V cene je zahrnuté ubytovanie na 8 nocí s plnou penziou, 2 l piva na deň, letecká doprava z Bratislavy lietadlom typu Boeing, transfery do hotela a na štadión, vstupenky na zápasy 15. 6., 20. 6. a 24. 6., celodenný výlet do jedinečného safari parku Pilanesberg, výlet do Pretórie, telefónny balíček so 180 minútami,  500 miestnych a 60 medzinárodných SMS, služby slovenského delegáta.

 

Ubytovanie v hoteli *** v  Kroonstade (4 noci) a Pretórii (4 noci)

Termín: 13.6. - 22.6.2010, cena 3 499 €

Termín: 21.6. - 30.6.2010, cena 3 549 €

V cene je zahrnuté ubytovanie na 8 nocí v dvojlôžkovej izbe s raňajkami, letecká doprava z Bratislavy lietadlom typu Boeing, transfery do hotela a na štadión, vstupenky na zápasy 15. 6., 20. 6. a 24. 6., celodenný výlet do jedinečného safari parku Pilanesberg,  tradičná juhoafrická večera, služby slovenského delegáta.

 

Ubytovanie v hoteli **** v  Pretórii (4 noci) a Kroonstade (4 noci)

Termín 13.6. - 22.6.2010, cena 3 949 €

Termín 21.6. - 30.6.2010, cena 3 999 €

V cene je zahrnuté ubytovanie na 8 nocí v dvojlôžkovej Izbe s raňajkami, letecká doprava z Bratislavy lietadlom typu Boeing, transfery do hotela a na štadión, vstupenky na zápasy 15. 6., 20. 6. a 24. 6., celodenný výlet do jedinečného safari parku Pilanesberg,  tradičná juhoafrická večera, služby slovenského delegáta.

 

Mestá vo vnútrozemí - Pretória, Bloemfontein, Rustenburg, Johannesburg... ležia vo vysokej nadmorskej výške až 1800 m n.m., známe sú príjemným podnebím,  v období zimy je v júni a júli príjemných 16 - 24 st. Celzia. V noci však teploty klesajú až k nule, preto sa poistite teplým oblečením.

 

Naše tipy

- Prírodný park Pilanesberg - jeden z najväčších  a najkrajších safari parkov v južnej Afrike, najvyššie položený v pohorí Pilanesberg. Bývalá vyhasnutá sopka ponúka biotopy a najrozmanitejšiu faunu a flóru. V tomto jedinečnom parku žijú všetky hlavné druhy cicavcov vrátane veľkej päťky - lev, leopard, byvol, nosorožec, slony, žirafy a viac ako 350 druhov vtákov.

- Sun City zasadené do nádherného prírodného prostredia ponúka rozptýlenie a zábavu v originálnom zábavnom parku.

 

Viac informácií o špeciálnej ponuke CK SATUR pri príležitosti svetového šampionátu sa dozviete  na www.satur.sk, na  infolinke  0904 422  222, a samozrejme, ochotne vám poradia pracovníčky ktorejkoľvek pobočky  CK SATUR.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.