Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Istanbul - mesto na dvoch kontinentoch

Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Zuzana Zátopková
TÉMA:       Istanbul – mesto na dvoch kontinentoch
TERMÍN:       7. jún (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         ZUZANA ZÁTOPKOVÁ

Vyštudovala anglický jazyk na Filozofickej fakulte v Nitre, k práci sprievodcu a delegáta sa dostala úplnou náhodou, ale cestovat ju vždy bavilo. Má rada extrémy – to znamená, že miluje "betónový" New York a všetko, co k USA patrí, t.j. pohodlie, shopy, plastové poháre. Na druhej strane, krajinu polmesiaca, orient, dlhé prázdne pláže, vonavé oleandre, miesta, kde "cudzí" nemajú, co robit... Riadim sa heslom, že ČO ŤA NEZABIJE TO ŤA POSILNÍ :)

ISTANBUL – MESTO NA DVOCH KONTINENTOCH

Jediné mesto na svete rozprestierajúce sa na dvoch kontinentoch. Mesto plné kontrastov, príchutí a vôní. Na každom kroku cítiť históriu prelínajúcu sa s prvkami modernej architektúry. Pri návšteve Istanbulu sa nesmie vynechať návšteva Grand Bazáru, z Istanbulu predsa nemôžete odísť bez suveníru, ktorého cenu ste si sami zjednali práve tu. Výnimočným je majestátny chrám Hagia Sofia a jedinečná mozaiková výzdoba modrej mešity. Ešte dávno po návrate domov, sa budete prebúdzať so spomienkou na muezímov zvolávajúcich na rannú modlitbu a typickú vôňu vánku Bosporu.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.