Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

ČO JE PLANET FUN

 

PLANET FUN

PLANET FUN

PLANET FUN je fantázia, zábava a dovolenka pri mori vo veľkom kufri. Je to celodenný program pre deti, teenagerov, ale aj dospelých. PLANET FUN sú profesionálni animátori hovoriaci našim rodným jazykom. Vaše deti i vás vtiahnu do zábavy v hoteli, s bohatou ponukou hier, kde všetky deti od východu na západ spoločne spievajú zvučku Planet Fun, kde sa aj vaše ratolesti s radosťou chytia na slová nemeckej, či anglickej piesne spolu s ostatnými.

MINI KLUB

MINI KLUB

Deti sa zmenia na indiánov či pirátov hľadajúcich poklad. Vlastnoručne vyrobené masky predvedú na karnevale, zdokonalia sa v kuchárskom umení, budú modelovať, kresliť či maľovať na tvár alebo prírodný materiál. Môžu sa tešiť na športové hry, mini olympiádu alebo turnaje a naučia sa hrať petangue.

  • vhodný pre deti vo veku od 4 – 12 rokov
  • veselé raňajky a večere s animátormi bez rodičov (2x týždenne)
  • 6x do týždňa program v čase cca od 10:00 – 12:30 h a 15:00 – 17:30 h (zmena času vyhradená)
  • večerný program - minidisco
TEENAGE KLUB

TEENAGE KLUB

Vieme veľmi dobre ako radi sa teenageri na dovolenkách zabávajú. Naši animátori majú pripravené hodiny tanca, vodné športy, športové aktivity, zábavné kvízy, tematické večere a show, diskotéky a iné. A tí odvážni si na jeden deň budú môcť vyskúšať aké je to byť animátorom.

  • vhodný pre deti vo veku od 13 – 18 rokov
  • 6x do týždňa program v čase cca od 10:00 - 12:30 h a 15:00 - 17:30 h (zmena času vyhradená)
  • tematické večerné programy plné zábavy
  • možnosť prežiť život animátora na vlastnej koži
ŠPORTOVÁ AKADÉMIA

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA

Ešte športovejšia a aktívnejšia dovolenka pre vaše deti bude v hoteli KAYA ARTEMIS ***** na severnom Cypre. Počas BEZPLATNÝCH kurzov naučia naši animátori vaše deti plávať, hrať tenis alebo futbal.
HAPPY BIRTHDAY

HAPPY BIRTHDAY

Má vaše dieťa počas dovolenky narodeniny? Pripravte mu prekvapenie, na ktoré bude s radosťou spomínať. Oslovte našich animátorov a spolu s nimi pripravíte svojej ratolesti krásnu a nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu s masktom Delfi a inými kamarátmi z dovolenky.

ŠPORT A RELAX

ŠPORT A RELAX

Tí najlepší slovenskí animátori spestria športom a zábavou každý deň vašej dovolenky. Aktivity prispôsobujú schopnostiam, možnostiam a veku detí. Časy aktivít nájdete vypísané na určenom mieste v každom hoteli alebo sa opýtate svojho animátora PLANET FUN. Zo širokej ponuky vyberáme: futbal, plážový volejbal, petangue, aquaerobic, vodné pólo, zumba či strečing. Využívame všetky dostupné možnosti športového relaxu, ktoré Váš vybraný hotel ponúka.

ZÁBAVNÉ VEČERY

ZÁBAVNÉ VEČERY

Vychutnajte si večerné animačné programy s ponukou slávnych muzikálov, komédií či skečov a skvelých tanečných vystúpení profesionálnych tanečníkov alebo hotelového animačného tímu. Nebudú chýbať ani vtipné súťaže a hry pre dospelých. A komu z dospelých bude ešte málo, zábava pokračuje na diskotéke.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.