Flexibilná dovolenka
Flexibilná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 5 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

ČO JE PLANET FUN

 

PLANET FUN

PLANET FUN

PLANET FUN je fantázia, zábava a dovolenka pri mori vo veľkom kufri. Je to celodenný program pre deti, teenagerov, ale aj dospelých. PLANET FUN sú profesionálni animátori hovoriaci našim rodným jazykom. Vaše deti i vás vtiahnu do zábavy v hoteli, s bohatou ponukou hier, kde všetky deti od východu na západ spoločne spievajú zvučku Planet Fun, kde sa aj vaše ratolesti s radosťou chytia na slová nemeckej, či anglickej piesne spolu s ostatnými.

MINI KLUB

MINI KLUB

Deti sa zmenia na indiánov či pirátov hľadajúcich poklad. Vlastnoručne vyrobené masky predvedú na karnevale, zdokonalia sa v kuchárskom umení, budú modelovať, kresliť či maľovať na tvár alebo prírodný materiál. Môžu sa tešiť na športové hry, mini olympiádu alebo turnaje a naučia sa hrať petangue.

  • vhodný pre deti vo veku od 4 – 12 rokov
  • veselé raňajky a večere s animátormi bez rodičov (2x týždenne)
  • 6x do týždňa program v čase cca od 10:00 – 12:30 h a 15:00 – 17:30 h (zmena času vyhradená)
  • večerný program - minidisco
TEENAGE KLUB

TEENAGE KLUB

Vieme veľmi dobre ako radi sa teenageri na dovolenkách zabávajú. Naši animátori majú pripravené hodiny tanca, vodné športy, športové aktivity, zábavné kvízy, tematické večere a show, diskotéky a iné. A tí odvážni si na jeden deň budú môcť vyskúšať aké je to byť animátorom.

  • vhodný pre deti vo veku od 13 – 18 rokov
  • 6x do týždňa program v čase cca od 10:00 - 12:30 h a 15:00 - 17:30 h (zmena času vyhradená)
  • tematické večerné programy plné zábavy
  • možnosť prežiť život animátora na vlastnej koži
HAPPY BIRTHDAY

HAPPY BIRTHDAY

Má vaše dieťa počas dovolenky narodeniny? Pripravte mu prekvapenie, na ktoré bude s radosťou spomínať. Oslovte našich animátorov a spolu s nimi pripravíte svojej ratolesti krásnu a nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu s masktom Delfi a inými kamarátmi z dovolenky.

ŠPORT A RELAX

ŠPORT A RELAX

Tí najlepší slovenskí animátori spestria športom a zábavou každý deň vašej dovolenky. Aktivity prispôsobujú schopnostiam, možnostiam a veku detí. Časy aktivít nájdete vypísané na určenom mieste v každom hoteli alebo sa opýtate svojho animátora PLANET FUN. Zo širokej ponuky vyberáme: futbal, plážový volejbal, petangue, aquaerobic, vodné pólo, zumba či strečing. Využívame všetky dostupné možnosti športového relaxu, ktoré Váš vybraný hotel ponúka.

ZÁBAVNÉ VEČERY

ZÁBAVNÉ VEČERY

Vychutnajte si večerné animačné programy s ponukou slávnych muzikálov, komédií či skečov a skvelých tanečných vystúpení profesionálnych tanečníkov alebo hotelového animačného tímu. Nebudú chýbať ani vtipné súťaže a hry pre dospelých. A komu z dospelých bude ešte málo, zábava pokračuje na diskotéke.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.