Flexibilná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 5 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Turecko

Cestokino SEPTEMBER - TURECKO

         
PREMIETAJÚCI:       Cyril Žolnír
TÉMA:       TURECKO - krajina tisíc a jednej atrakcie
TERMÍN:       22. september (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
CYRIL ŽOLNÍR
V cestovnom ruchu začal pracovať najskôr ako animátor voľného času. Neskôr sa rozhodol, že chce skúsiť prácu delegáta. Jeho prvou destináciou mal byť Rodos, avšak okolnosti sa nakoniec vyvinuli tak, že vycestoval do Turecka, kde nikdy predtým nebol a poznal ho len z rozprávok Tisíc a jednej noci, z dejín o tureckých vpádoch na naše územie, či z úsmevného putovania Sebechlebských hudcov do Carihradu. Zo začiatku zmiešané pocity, obavy a očakávania, no po pár dňoch strávených v Turecku boli obavy zahnané. Odvtedy tu strávil päť nádherných sezón a každý rok sa tam rád vracia, nakoľko mu táto obrovská, rozmanitá krajina plná pohostinných ľudí prirástla k srdcu.

TURECKO - KRAJINA TISÍC A JEDNEJ ATRAKCIE
Krajina, na území ktorej sa písali dejiny ľudstva a svoju nezmazateľnú pečať v nej zanechali mnohé civilizácie, krajina rozmanitá, posiata prírodnými bohatstvami, ale aj dych vyrážajúcimi pamiatkami. Krajina, kde sa snúbia tri monoteistické náboženstvá a prelínajú európske vplyvy s orientálnymi. Spoznáte nielen krásy tohto čarovného kúska zeme, ale aj prekvapenia, ktoré ponúka.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.