Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Transibírska magistrála

Transsibirska magistrala 

 

 

PREMIETAJÚCI:      

Tomáš Lackner

TÉMA:      

Transsibírska magistrála

TERMÍN:      

11. november (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Eurovea, Bratislava

VSTUPNÉ:      

2 €

 

 

 

 

 

 

TOMÁŠ LACKNER

Vyštudoval marketing a Human Resources Manažment v Prešove, no jeho láskou bol vždy zber chrobákov. Od jeho 11-tich rokov až doteraz. Za chrobákmi začal cestovať, keď mal 20. Prvých 7 ciest viedlo do Maroka, potom Tunis, Azerbajdžan, Kirgizstan, Uzbekistan. Keď mu bolo udelené japonské vládne štipendium, išiel študovať biológiu do Japonska. Za 6 rokov precestoval Japonsko, Kóreu, západ USA, plus Hawaii, Južnú Afriku, Nový Zéland, Austráliu, Papuu Novú Guineu, Indonéziu. No vrátil sa späť na Slovensko aby sa mohol s nami podelil o svoje zážitky.

 

TRANSSIBÍRSKA MAGISTRÁLA

Tri cesty. 11 000 km železnej cesty do ruskej duše. Vladivostok, Peking alebo Ulanbátar? Tichý Oceán zvlažuje vodami Ďaleký východ, my zvlažíme hrdlo vodkou... Sibír. Irkutsk. Bajkal – najhlbšie jazero na svete. Najhlbšia je však ruská duša. Bábušky na perónoch majú pre teba všetko. Okno do otvorenej krajiny - Mongolsko. Čína - merkantilný svet na záver.

 

 


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.