Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino: Švajčiarsko

Satur Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Robert Sládek
TÉMA:       Švajčiarsko
TERMÍN:       27. jún (utorok) o 18:15 hod.
        Na Dunaji na lodi Žilina, pontón 40, pod Starým mostom pri Šafárikovom námestí
        Mapa miesta premietania v prístave TU
VSTUPNÉ:       2 €
         

ROBERT SLÁDEK
Pohoďák, na ktorého sa dá spoľahnúť, človek do voza aj do koča, pre ktorého sprevádzanie nie je len prácou, ale celoživotným hobby. Je "doma" v nemecky hovoriacich krajinách a v Beneluxe.

ŠVAJČIARSKO
Švajčiarske hodinky ako symbol presnosti a čokoláda lahodnosti. Taká je aj táto hornatá alpská krajina, v ktorej nájdete na pomerne malej rozlohe všetko od snehu až po palmy. Spoznáte alpské štvortisícovky (napr. slávny Matterhorn), najdlhší alpský ľadovec Aletschgletcher ako aj najčistejšie horské jazerá, či jedinečné Rýnske vodopády. Podobne rozmanité je Švajčiarsko aj po kultúrnej stránke. Už vyše 700 rokov tu žijú v zhode obyvatelia hovoriaci francúzsky, nemecky, taliansky a rétorománsky. Práve mulikultúrny charakter Švajčiarska sa odráža aj na miestnej architektúre. Pestrofarebné mestské domčeky a pamiatky nájdete aj v hlavnom meste Bern, ktorého centrum je zaradené do zoznamu pamiatok chránených UNESCO.Zabezpečte si včas rezerváciu miesta


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našom webe.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.