Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino: O lodi na lodi

Cestokino

         
Ppremietajúci:       Hanka Šušlová
Téma:       O lodi na lodi
Termín:       11. október (utorok) o 18:15 hod. na Dunaji na lodi Žilina, pontón P - 40
Vstupné:       2 €
         

HANKA ŠUŠLOVÁ
Právnička, ktorá sa s nadšením priúča fungovaniu cestovného ruchu v CK Satur a z času na čas sa vyberie sprevádzať klientov trebárs aj na výletnú loď. Zážitky, o ktoré sa podelí má teda priamo z praxe.

O LODI NA LODI
Aj vy ste radi pozerávali seriál "Loď lásky" a vždy s údivom obkukávate obrovitánske výletné lode ukotvené v krásnych prístavných mestách? Ak vás zaujíma, ako taká dovolenka a život na výletnej lodi vyzerá, čo všetko stihne človek pri tomto type dovolenky vidieť, čo sa na takej lodi dá robiť, či sa výletná loď hojdá a cítite vlny, ako vyzerajú kajuty a aké sú výhody a nevýhody plavieb na výletných lodiach, prídite si vypočuť Hanku. Pozrieme sa spolu na výletnú loď, zájdeme si do francúzskeho Marseille, španielskej Ibizi a talianskeho mesta Pisa. Premiérovo túto jeseň prezentujeme na lodi na našom krásnom Dunaji! Tešíme sa na Vás!


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.