Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Nový Zéland

Novy Zeland

 

Matúš Molnár

Nový Zéland – krajina Maorov a nedotknutej prírody

09. september (útorok), 18:15 hod., Cinema City Eurovea, BA

 

Matúš Molnár - kreatívec z reklamnej agentúry momentálne žijúci v Nitre. Cestovateľ, amatérsky fotograf, ktorého snom bolo s priateľkou Michaelou precestovať Nový Zéland. O tom, ako na nich magická krajina pána prsteňov zapôsobila, čo ich počas šesť mesačného putovania očarilo či naopak prekvapilo vám príde Matúš porozprávať. A možno prezradí i to, aký najvzácnejší suvenír si s Miškou priviezli domov.

 

Nový Zéland – posledné objavené miesto našej planéty. To, čo by ste hľadali v desiatke rôznych krajín, ponúkne táto nesmierne pestrá krajina - gejzíry, ľadovce, morské fjordy, azúrové jazerá, divoké pobrežie, vulkanické oblasti, tučniaci, delfíny, pláne pokryté zelenými kobercami so stádami oviec aj symbol ostrova – kiwi. Dva rozdielne ostrovy: rozľahlejší Južný ostrov ponúkajúci väčšiu rozmanitosť a Severný ostrov s najjužnejším hlavným mestom na svete Wellington. Oba však ponúkajú nespočetné možnosti adrenalínových dobrodružstiev. Pozývame vás na premietanie o krajine dlhého bieleho oblaku, ktorá má návštevníkom naozaj čo ponúknuť.

 


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.