Flexibilná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 5 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - New York

ny

         
PREMIETAJÚCI:       Zuzana Zátopková
TÉMA:       New York - Be cool
TERMÍN:       12. máj (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
ZUZANA ZÁTOPKOVÁ
Mestom, ktoré nikdy nespi vás prevedie neúnavná shoppoholička a milovníčka "centra" sveta Zuzana Zátopková. Zároveň sa postará o to, aby ste sa do New Yorku chceli ešte vrátiť! Prečo?

NEW YORK
NYC – New York City - nie sú len obchody a mrakodrapy, sú to ulice, dokonalo postavené do pravého uhla dýchajúce, možno nie tak dávnou, ale za to zaujímavou históriou, príbehmi emigrantov z celého sveta, ktorí sem prišli žiť svoj americky sen a ostali tu. Sú to neuveriteľné zakutia na brehoch East alebo Hudson river a Central Park? Stavím sa s vami, že jeho čaru neodoláte a pri krásnom počasí tam dokážete presedieť celé hodiny. Ste milovníkmi umenia a galérii? Poďte do NYC. Metropolitan Museum je jednoducho svetový unikát. Milujete divadlo? Kto by nechcel navštíviť Broadway, dosky, ktore znamenaju svet?! Nezabúdam ani na deti, tak let' s go kids a na vlastné oči si poďte pozrieť "Kevinov hotel a most" keď sa stratil v New Yorku a hračkárstvo pána Wonka! Pamätáte sa na film Noc v múzeu? Áno, aj to sa nachádza v New Yorku – v najväčšom JABLKU na svete. Nechajte sa vtiahnuť do víru mesta, ktoré musí človek milovať, no zároveň nenávidieť.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.