Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Mexiko, Guatemala, Belize

Mexiko - Guatemala - Belize
 

 

PREMIETAJÚCI:       Tamo
TÉMA:       Mexiko, Guatemala, Belize
TERMÍN:       02. december (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Eurovea, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €

 

 

 

 

 

TAMO

Tamo je dizajn zameraný na prežitie. J “inkarnácia bodhidharmu”, sprevádza ľudí na ceste za poznaním, do krajín zázrakov a nádhery, do najzažších kútov planéty, k domorodým kmeňom, za archetypálnou kultúrou, za jedinečnymi zážitkami, mystériom sebapoznávania k oslobodeniu. Mexiko miluje. 

 

MEXIKO - GUATEMALA - BELIZE

Yucatan – Srdce mayského sna, alebo Kultúra Mesoameriky dnes, očami cestovateľa a sprievodcu. Malý náhľad, ako sa atlantská kultúra preniesla cez toltékov, mayov a iné etniká do súčasného života na Yucatane. Nazerané skrz vhľady antropológie, šamanizmu, etnografie, histórie, …turizmu -:) Priestor a čas, ako ho vnímajú Mayovia v Guatemale. Kolosálne ešte neobjavené pyramídy v Peténskej džungli, kde vládne kult jaguára. Koloniálna architektúra dobyvateľov, tajomstvá kryštálových lebiek,…čo všetko sa dá stihnúť vidieť a zažiť za 2 týždne v Strednej Amerike? 

 


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.



NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.