Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Maroko

Maroko 

 

PREMIETAJÚCI:       Juraj Okál
TÉMA:       Maroko - krajina zapadajúceho slnka
TERMÍN:       18. november (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Eurovea, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €

 

 

 

 

JURAJ OKÁL

Juraj pôsobí na Blízkom Východe od roku 2005 a za ten čas sa mu podarilo do hĺbky preniknúť do miestnej kultúry, náboženstiev aj jazyka. Izrael, Egypt či Jordánsko sú jeho srdcové záležitosti a o svoje poznatky sa so všetkými vždy rád podelí. Vďaka dlhoročnej spolupráci s renomovanými licencovanými izraelskými sprievodcami sa mu podarilo dopracovať k informáciám, o ktorých bežné literárne zdroje mlčia.  

 

MAROKO - KRAJINA ZAPADAJÚCEHO SLNKA

Krajinu, známu rôznorodou zmesou Orientu s nádhernou drsnou prírodou, skrášľuje neodmysliteľná panoráma majestátnych hôr s končiarmi pokrytými snehom. Patríte k milovníkom kultúry siahajúcej až do dôb Féničanov, radi sa necháte opantať vôňou korenín na tradičnom arabskom trhovisku, ste obdivovateľom majestátnych červených hôr a historicky známych kráľovských miest? Pozývame Vás do Maroka, úžasnej krajiny, ktorá možno bola dejiskom rozprávok 1001 noci.  

 


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.