Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Krajiny Strednej Ameriky

Stredna Amerika

         
PREMIETAJÚCI:       TAMO
TÉMA:       Krajiny Strednej Ameriky
TERMÍN:       14. júl (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
TAMO
Tamo je dizajn zameraný na prežitie. Sprevádza ľudí na ceste za poznaním, do krajín zázrakov a nádhery, do najzažších kútov planéty, k domorodým kmeňom, za archetypálnou kultúrou, za jedinečnymi zážitkami, mystériom sebapoznávania k oslobodeniu. Strednú Ameriku miluje!

KRAJINY STREDNEJ AMERIKY
Mexiko, Guatemala, Belize, El Salvador, Honduras, Yucatan – srdce mayského sna, alebo kultúra Mesoameriky dnes, očami cestovateľa a sprievodcu. Malý náhľad, ako sa atlantská kultúra preniesla cez toltékov, mayov a iné etniká do súčasného života na Yucatane. Nazerané skrz vhľady antropológie, šamanizmu, etnografie, histórie, …turizmu. Priestor a čas, ako ho vnímajú Mayovia v Guatemale. Kolosálne ešte neobjavené pyramídy v Peténskej džungli, kde vládne kult jaguára. Koloniálna architektúra dobyvateľov, tajomstvá kryštálových lebiek,…čo všetko sa dá stihnúť vidieť a zažiť za 2 týždne v Strednej Amerike?


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.