Flexibilná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 5 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Kapverdy

Kapverdy

         
PREMIETAJÚCI:       Katarína Moravčíková
TÉMA:       Kapverdy - slnko, more a NO STRESS
TERMÍN:       26. máj (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
KATARÍNA MORAVČÍKOVÁ
Po precestovaní rôznych krajín sveta sa ocitla na Kapverdoch, ktoré ju očarili. Pokoj a šťastie, ktoré tu panuje nájdete málo kde. Nekončiace kilometre tyrkysových pláží, na ktorých nestretnete živú bytosť, lákajú turistov, ktorí tužia po oddychu a odreagovaní. Život miestnych obyvateľov prináša nové obzory a miestni ľudia vás očaria svojim radostným úsmevom. Kapverďania sú potomkami portugalských kolonizátorov a afrických otrokov, pričom výsledkom je čarovná a jedinečná kultúrna zmes, ktorá v sebe skrýva africký temperament a európsky šarm. Prostredníctvom autentických fotografii vám pomôžem hlbšie preniknúť do príjemnej atmosféry tejto krajiny.

KAPVERDY
Keď sa skĺbila portugalská a africká kultúra vznikla pestrá, farebná paleta Kapverdských ostrovov, na ktorých si prichádzajú na svoje dovolenkári aj dobrodruhovia.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.