Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Južná India

Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Zuzana Zwiebel
TÉMA:       Južná India
TERMÍN:       14. jún (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

ZUZANA ZWIEBEL
Zuzana, vášnivá fotografka zachycujúca prchavé momenty na cestách, ako 16 ročná vyhrala slovenskú stredoškolskú geografickú olympiádu, čo ju nasmerovalo na cestu objavovania a hľadania kreatívnych a trvalo udržateľných riešení v cestovnom ruchu. Po šiestich rokoch strávených v Grécku a po trojročnom pobyte na Srí Lanke, ju tajomstvá gréckej mytológie a východných kultúr motivovali k návratu do školských lavíc. V roku 2010 v rámci Ázijských štúdií, strávila rok na prestížnej indickej univerzite. Zuzane, India natoľko učarovala, že sa do nej vrátila predstaviť ju z pohľadu, ktorý citlivo rešpektuje miestnu kultúru a zároveň spája miestne komunity s cestovateľmi. Pozýva vás na návštevu Indie!

JUŽNÁ INDIA
Naprieč Južnou Indiou, kolískou tradičnej medicíny ajurvédy, prastarých mýtov, kultov a védskej astrológie sa vydáme spolu so Slovenkou Zuzanou Zwiebel, ktorá nám tieto unikátne cestovateľské trasy pripravila pre CK Satur v spolupráci s uznávaným ajurvédickým lekárom Dr. Venugopalom. Zuzana odpovie na otázky: „Čo je ajurvéda. Ako je táto prastará veda o živote a tradičný indický medicínsky systém spojená s moderným životom - so zdravím a liečením, jógou a meditáciou, kultúrou a mýtmi, prírodou, astrológiou a históriou.“ Predstaví nám „Spirituálnu cestu južnou Indiou“, ktorá je inšpirovaná védskou astrológiou a zavedie vás k prastarým neznámym chrámom zasväteným deviatim planétam, ktorých súčasťou je aj „Knižnica palmových listov“, kde vraj má každý z nás napísaný svoj osud. Chceli by ste ho poznať?


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.