Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Japonsko

Japonsko

 

Tomáš Lackner

JAPONSKO – 6 rokov v bubline

07. október (utorok), 18:15 hod., Cinema City Eurovea, BA

 

Tomáš Lackner - strávil v Japonsku štúdium na univerzite v Sapporo 6 rokov. Svoje rozprávanie pomenoval aj Japonsko - Ázia first class alebo najľahší je prvý rok a Japonsko - môj druhý domov.

 

Japonsko – Hokkaidó: lyžovanie na aktívnych sopkách. Medvedie večery v národných parkoch. Tisíc a jeden onsenov. Pulzujúce Sapporo a kúzelné Otaru. Yuki matsuri. Honšú: úzka cesta na samý sever. Posvätná hora Gas-san. Matsušima - tisíc a jeden ostrovov. Kraj najlepšieho saké. Centrálne Japonské Alpy a festival Fuji Rock. Všetky cesty vedú do svätyne v Nikkó. Tókyó - Paríž Ázie. Matsumoto - srdce južných Japonských Álp. Kjóto - výnimka v bombardovaní. Tisícročné mesto. Chrámy a svätyne Kóya-san. Nara - prvé hlavné mesto Japonska. Najvyšší drevený Buddha na svete. Ósaka - milovať škaredé mesto. Šikoku: vnútorné more. Kjúšú: Kagošima - sopka v centre mesta. Yakušima: trochu nebezpečný raj. Okinawa: iné Japonsko. Subtrópy a habu. Silná hadia pálenka najjužnejších Japonských dŕžav.

 


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.