Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Izrael

Izrael

 

Juraj Okál

IZRAEL – krajina mlieka a medu

14. október (utorok), 18:15 hod., Cinema City Eurovea, BA

 

Juraj Okál - pôsobí na Blízkom Východe od roku 2005 a za ten čas sa mu podarilo do hĺbky preniknúť do miestnej kultúry, náboženstiev aj jazyka. Izrael, Egypt či Jordánsko sú jeho srdcové záležitosti a o svoje poznatky sa so všetkými vždy rád podelí. Vďaka dlhoročnej spolupráci s renomovanými licencovanými izraelskými sprievodcami sa mu podarilo dopracovať k informáciám, o ktorých bežné literárne zdroje mlčia.

 

IZRAEL – zoznámte sa s krajinou, ktorá sa istým spôsobom dotýka každého z nás. Navštívime notoricky známe miesta obrovského historického a kultúrneho významu. Miesta, o ktorých človek počúval už od detstva a v ktorých si to svoje určite nájde či už úplný ateista alebo horlivý veriaci. Na tomto malom kúsku zeme je koncentrované neuveriteľné množstvo prírodných krás, historických pamiatok a obýva ho množstvo zaujímavých ľudí. Od koralových útesov Červeného mora na juhu cez púšť Negev, svätosťou naplnený Jeruzalem až po zelené vŕšky v okolí Galilejského mora, nechajte sa očariť touto mimoriadnou destináciou.

 


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.