Flexibilná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 5 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Island, živý živlami

Island

         
PREMIETAJÚCI:       Patrik Dekan
TÉMA       Island - živý živlami
TERMÍN:       14. apríl (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 






PATRIK DEKAN
Odborník, ktorý sprevádza klientov na cestách už 12 rokov. Špecialista na destinácie severnej Európy a Islandu, znalec aj oblastí západnej Kanady, Madeiry, Škótska a krajín Ázie.

ISLAND - ŽIVÝ ŽIVLAMI

Zavítame na najzaujímavejšie miesta juhozápadného Islandu. Uvidíme všetko, čo tamojšia unikátna príroda ponúka: nespútané vodopády, termálne pramene, ľadovcové splazy, lávové pustiny aj aktívne sopky. Navštívime vodopády Hraunfossar a Barnafoss, impozantný „zlatý“ vodopád Gullfoss, dvadsaťmetrový gejzír Strokkur a "prejdeme" si aj NP Þingvellir, miesto rozchádzania sa tektonických dosiek. Cez mnoho divokých brodov nahliadneme do zelenej oázy medzi ľadovcami Þórsmörk (Thórov les). Dúhové hory s ich nádhernými pastelovými farbami v geotermálnej oblasti Landmannalaugar, prehliadka hlavného mesta Islandu - Reykjavík, pozorovanie veľrýb, návšteva vulkanického ostrova Heimaey v súostroví Vestmannaeyjar s početnými kolóniami vtákov. A na záver bonus - prehliadka najzaujímavejších miest zvyšku Islandu.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.