Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Irán

Iran

PREMIETAJÚCI:       Tatiana Buková
TÉMA       Súčasný Irán a majestátna Perzia
TERMÍN:       24. marec (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €

 

 
TATIANA BUKOVÁ
Dlhoročná sprievodkyňa po arabských krajinách ako Tunisko, Egypt a Maroko. Nadšenkyňa orientu a starovekých kultúr - prevažne egyptskej, sumerskej a v poslednej dobe perzskej. Vyštudovala lingvistiku na UK v Bratislave, čo aj praktizuje ako samouk pri výučbe iných jazykov či už egyptské hieroglyfy, arabské dialekty a perzský jazyk. Od svojich 13 rokov sa venuje aj foteniu, ktoré sa pre ňu stalo celoživotným koníčkom. V súčasnosti čoraz viac navštevuje Stredný Východ, neustále je na cestách, pretože rada objavuje ešte neobjavené. Na najbližšie premietanie si pripravila pre Vás novinky z poslednej cesty.

SÚČASNÝ IRÁN A MAJESTÁTNA PERZIA

Všadeprítomný islam ale trochu inak ako v arabských krajinách, prekrásne pamiatky - unikátne zdobene mešity, zoroastrijské chrámy, luxusné paláce shahov, perzské záhrady zosobňujúce raj a príjemní Iránčania, ktorí patria medzi najpohostinnejších ľudí na svete, no a k tomu všetkému starodávna slávna Perzia, ktorá bola najväčším impériom aké nikdy predtým nebolo vytvorené.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.