Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Havaj

Havaj

         
PREMIETAJÚCI:       Tomáš Lackner
TÉMA:       HAVAJ - raj, kde nájdete všetko
TERMÍN:       10. marec (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 

 


TOMÁŠ LACKNER

Vyštudoval marketing a Human Resources Manažment v Prešove, no jeho láskou bol vždy zber chrobákov. Od jeho 11-tich rokov až doteraz. Za chrobákmi začal cestovať, keď mal 20. Prvých 7 ciest viedlo do Maroka, potom Tunis, Azerbajdžan, Kirgizstan, Uzbekistan. Keď mu bolo udelené japonské vládne štipendium, išiel študovať biológiu do Japonska. Za 6 rokov precestoval Japonsko, Kóreu, západ USA, plus Hawaii, Južnú Afriku, Nový Zéland, Austráliu, Papuu Novú Guineu, Indonéziu. No vrátil sa späť na Slovensko aby sa mohol s nami podelil o svoje zážitky.

HAVAJ - RAJ, KDE NÁJDETE VŠETKO
Súostrovie, ktoré má všetko, čo hľadáte. Nieto na svete viac miest, ktoré by mali v sebe rozličnosť, akú má súostrovie Hawaii. Prekrásne pôvodné dažďové pralesy. Lávové púšte. Pláže akým páru niet. Atkívne sopky. Snehom pocukrované hory. Oslňujúce západy slnka. Kľudní a milí ľudia. Nechoďte nikam inam.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.