Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Barcelona očami detí

Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Zuzana Čapková Turčanová
TÉMA:       Barcelona detskými očami
TERMÍN:       12. apríl (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
ZUZANA ČAPKOVÁ TURČANOVÁ
Ako sprievdokyňa pôsobí vyše dvadsať rokov. Špecialistka na Katalánsko a jeho hlavné mesto - Barcelonu. Odborníčka v odvetviach gastronómie, organizácie podujatí a inštitucionálneho protokolu. Vďaka svojim znalostiam a skúsenostiam zasvätí poslucháčov do chutí stredozemnej kuchyne, tapas, siesty a katalánskej rumby… S radosťou a úsmevom sprostredkuje poznatky o architektúre, folklóre, kultúre a zvykoch nielen Barcelony a Katalánska, ale aj celého Španielska. Ovláda šesť jazykov a neprestáva sa učiť ďalšie.

BARCELONA DETSKÝMI OČAMI
Aká je Barcelona pre deti? Toto mesto ponúka veľa podnetov nielen pre rodičov ratolestí, ale i pre ne samé. Zábavu pre všetky vekové kategórie ponúka jeden z najstarších lunaparkov v Európe “Park d’Atraccions Tibidabo”. Rodičov, ale aj deti, očarí atypická Gaudího architektúra, ktorá pripomína rozprávkové domčeky. Zážitkom je historická lanovka “Telefèric del Port”, do ktorej môžete nastúpiť priamo na pláži a odvezie Vás ponad prístav na vrch Montjuic, a samozrejme najväčší futbalový štadión v Európe “Camp Nou”. Pre malých bádateľov budú zaujímavé interaktívne prírodovedecké múzeá, ktoré ich prenesú aj do života v pralese. Nenechajte si ujsť príležitost spoznať bližšie jednu z najcharizmatickejších metropol Európy a príďte na naše premietanie.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.