Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Barcelona a Katalánsko

Barcelona

         
PREMIETAJÚCI:       Zuzana Čapková Turčanová
TÉMA:       Barcelona a Katalánsko
TERMÍN:       25. august (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
ZUZANA ČAPKOVÁ TURČANOVÁ
Katalánsko a jeho špecifický životný štýl jej učarili ešte skôr, ako si na Olimpiáde ’92 zaspievali Montserrat Caballé a Fredy Mercury spoločne pieseň Barcelona. Zaľúbila sa nielen do Gaudího secesie, ale do každého zákutia tohto všestranného mesta. Odborníčka na gastronómiu, vás zasvätí do chutí stredozemnej kuchyne, tapas, siesty a katalánskej rumby… Veselá a s úsmevom rada zdiela svoje rozsiahle znalosti v oblastiach architektúry, folklóru, kultúry a zvykov tejto rozmanitej krajiny.

BARCELONA A KATALÁNSKO
Katalánsko je najbohatší a snád i najfascinujúcejší región Španielska. Nechýbajú mu všetky prírodné krásy a zaujímavosti; hory, pláže, vinice či ryžové polia. Nádherná Barcelona a jej ikona Sagrada Familia, ale i množstvo iných historických pamiatok, múzeí, dizajnu a moderného umenia, očarí navždy každému kto mesto navštívi. Najväčší štadión v Európe “Camp Nou” a najlepšia reštaurácia na svete “Celler de Can Roca” sú len niektoré z pokladov, o ktorých sa dozviete.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.