Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Cestokino - Albánsko

Cestokino SEPTEMBER 29 - ALBANSKO

         
PREMIETAJÚCI:       Juraj Okál
TÉMA:       Albánsko - tajomná exotika v Európe
TERMÍN:       29. september (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
JURAJ OKÁL
Juraj pôsobí na Blízkom Východe od roku 2005 a za ten čas sa mu podarilo do hĺbky preniknúť do miestnej kultúry, náboženstiev aj jazyka. Izrael, Egypt či Jordánsko sú jeho srdcové záležitosti a o svoje poznatky sa so všetkými vždy rád podelí.

ALBÁNSKO
Zbavte sa predsudkov voči tejto nádhernej krajine plnej milých a usmievavých ľudí, pretože chudoba na cti naozaj netratí. Čo vás čaká? Krásna panenská príroda, najväčšia koncentrácia Mercedesov na svete, druhý najvyšší počet slnečných dní v Európe či bohatá história. Etnologický raj, v ktorom každé horské údolie či mestečko má svoje vlastné tradície a špecifiká. Hlavné mesto Tirana, v ktorom sa južanský šarm miesi so strohosťou pamätníkov socialistického realizmu. Horská Kruja s večne živým odkazom národného hrdinu Skanderbega či nekonečné pláže letoviska Durrës. To všetko aj omnoho viac je Albánsko.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.