Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Satur správy

STANOVISKO CK SATUR K SITUÁCII V TURECKU A K LETOM DO TURECKA A SPÄŤ DŇA 16.7.2016

16.07.2016

V súvislosti s aktuálnymi udalosťami v Turecku a s chártrovými letmi do Turecka a späť, ktoré má CK SATUR naplánované na dnešný deň, t.j. 16.7.2016, uvádzame stanovisko CK SATUR nasledovne: « čítať viac »

STANOVISKO CK SATUR K SITUÁCII V TUNISKU

29.06.2015
INFORMÁCIE PRE KLIENTOV, KTORÍ SI KÚPILI DOVOLENKY DO TUNISKA

Na základe udalostí, ktoré sa udiali v piatok, 26. júna v Tunisku, ponúka CK SATUR klientom bezplatnú možnosť prebukovania dovolenky do inej destinácie so zachovaním zliav, ktoré klientom boli poskytnuté v momente zakúpenia ich príslušnej dovolenky.

TLAČOVÁ SPRÁVA - MÁJOVÉ PREDĹŽENÉ POBYTY

13.04.2015

Apríl aj máj tento rok prajú oddychu a dovolenkám, čakajú nás totiž tri predĺžené víkendy. Za málo dní čerpanej dovolenky sa tak ponúka viac voľna a medzi Slovákmi to vyvoláva zvýšený záujem o cestovanie.
Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

STANOVISKO CK SATUR K SITUÁCII V TUNISKU

19.03.2015

Vzhľadom na udalosti v Tunisku, ktoré sa udiali dňa 18. marca 2015 oznamujeme našim klientom, že v prípade, že by prejavili záujem o zrušenie dovoleniek do tejto destinácie ponúka naša cestovná kancelária možnosť bezplatne prebukovať dovolenku do inej destinácie. Viac informácii ohľadom zmeny dovolenkovej destinácie Vám poskytnú priamo na pobočkách našej CK.

Situáciu v Tunisku naša cestovná kancelária, samozrejme, neustále monitoruje a aj naďalej ostávame v kontakte s našimi partnermi v Tunisku.

CK SATUR

TLAČOVÁ SPRÁVA K TLAČOVEJ KONFERENCII

12.02.2015

Aj v roku 2014 narástol záujem Slovákov o cestovanie a v rámci first moment obdobia sa predalo o 10% viac dovoleniek ako v minulej sezóne. Slováci sú z roka na rok náročnejší cestovatelia a každoročne očakávajú novinky na trhu cestového ruchu. Kam sa cestovalo v roku 2014, kam budú Slováci cestovať tento rok a aké sú trendy v cestovaní?
Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

TLAČOVÁ SPRÁVA - BAŽANT POHODA 2014

23.06.2014

Na obľúbený festival Bažant Pohoda 2014 návštevníkov tento rok pohodovo dovezú a z festivalu zase domov zavezú špeciálne spiatočné autobusy CK SATUR. Autobusy budú vyrážať z 5 slovenských a 3 českých miest a lístky budú vďaka partnerstvu s festivalom pre návštevníkov k dispozícii za pohodové ceny.
Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

TLAČOVÁ SPRÁVA K TLAČOVEJ KONFERENCII

06.02.2014

Slovákov cestovanie stále viac baví. Svedčí o tom aj fakt, že na dovolenky sa tento rok vyberie viac Slovákov ako v minulej sezóne. Z roka na rok sa slovenský cestovateľ stáva aktívnejším a náročnejším a pri výbere dovolenky výraznejšie hľadá garanciu stabilnej cestovnej kancelárie. Kam budú Slováci cestovať tento rok a aké sú novinky a trendy v cestovaní?
Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.