Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

INDIA - ZLATÝ TROJUHOLNÍK India, Poznávací zájazd, ÁZIA

INFO

Úvod

8-dňový letecký zájazd 

 

Doprava

Letecká z Viedne.

Strava

Raňajky. Možnosť doobjednať polpenziu.

Cena

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu. Transfer BA-letisko-BA. Všetky miestne transfery. 6x ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami v Indii. Vstupy do pamiatok a výlety podľa programu. Jazda na slonoch alebo džípoch (pevnosť Amber). Sprievodca CK SATUR.

Cena nezahŕňa

Stravu a nápoje nezahrnuté v programe. Prepitné vodičom a sprievodcom. Fakultatívne aktivity. Príplatok za jednolôžkovú izbu 290 EUR. Príplatok za polpenziu 120 EUR. Cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 450 EUR. Vstupné vízum do Indie – klienti si môžu vybavitť vízum samostatne alebo za poplatok 60 EUR v CK.

Upozornenie

Možnosť predĺženia pobytu:

 

ANDAMANSKÉ OSTROVY

Jeden z posledných rajov na zemi. Biele piesočnaté pláže, priezračné more, fantastické koralové útesy, slnko, palmy a všadeprítomný pokoj. To sú Andamany. Ležia cca 200 km od thajského pobrežia, ale patria k Indii. Sú ideálnym miestom na potápanie, leňošenie na pláži a najmä, nestretnete sa tu s výdobytkami modernej doby. Dodnes na niektorých ostrovoch žijú domorodci, ktorí sa bránia styku s civilizáciou. Vstup pre turistov je aj dnes značne obmedzený, čiže preplnené pláže tu neexistujú. Centrom ostrovov a vlastne aj jediným mestom je Port Blair. Nefunguje tu takmer žiadna infraštruktúra, doprava je nepravidelná, nepoznajú tu otváracie hodiny v obchodoch, ale zato tu nájdete najkrajšie pláže v Indii.

 

LAKSHADWEEP (Lakadivy)

Lakadivy  je názov najmenšieho zväzového teritória, ktoré zahŕňa súostrovie približne 200 až 300 km západne od pobrežia Indie. Ostrovy sú v skutočnosti vrcholy podmorského pohoria. Súostrovie tvorí 12 atolov, 3 rífy, 5 plytčín z celkového počtu 36 ostrovov a ostrovčekov. Lakadivy ponúkajú nádherné panenské pláže s bielym pieskom a teplé more.

Ubytovanie

3* hotely

Klienti, ktorí si prezerali INDIA - ZLATÝ TROJUHOLNÍK si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.