Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

HOTELRIXOS PREMIUM BELEK
Turecko, Belek

INFO

V skratke o hoteli

Štýlový hotelový rezort patriaci známemu hotelovému reťazcu Rixos, ktorý ponúka kvalitné služby. Komplex sa rozprestiera v krásnom prostredí na ploche veľkej 405 000 m2.

Letisko

Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené cca 40 km.

Poloha

Priamo na piesočnatej pláži. Nákupné možnosti sú k dispozícii priamo v hoteli. Hotel je vzdialený od centra mesta Belek cca 5 km.

Izby

Balkón alebo terasa, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sušič na vlasy, minibar, LED TV, internetové pripojenie a telefón.

Typy izieb

Deluxe (37 m2, balkón s výhľadom do záhrady alebo na more), Family Suite (49 m2, balkón), Deluxe Suite (74 m2, balkón), Superior Suite (74 m2, balkón), Queen Suite (195 m2, balkón), Royal Premium Suite (315 m2, balkón). K dispozícii sú aj ďalšie suity a vily.

Reštaurácie

Villa Restaurant (medzinárodná), Turqouise (hlavná reštaurácia), La Rosetta (talianska), L´amante (francúzska), A´la Turka (otomanská), Mermaid (morské plody), Mandarin (ázijská)

Stravovanie

Ultra all inclusive: Raňajky, obedy, večere formou bohatých bufetových stolov, počas dňa rôzne snacky, káva, čaj, koláče, miestne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje v určených baroch.

Dĺžka transferu

cca 35 minút

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL RIXOS PREMIUM BELEK si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.