Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

HOTELTHE PELICAN BEACH RESORT & SPA
Taliansko, Sardínia, OLBIA

INFO

V skratke o hoteli

Excluzívny hotel iba pre dospelých je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie čarov svetoznámej Costa Smeraldy a jej nádherných priam až karibských pláží.

Letisko

Medzinárodné letisko v Olbii je vziadlené cca 11 km.

Poloha

Priamo na bielej privátnej piesočnatej pláži (slnečníky a ležadlá zdarma), 8 km od centra Olbia, 8km od prístavu, v letovisko Pittulongu.

Izby

Na prízemí alebo prvom poschodí. Všetky izby majú TV SAT, telefón, klimatizáciu, minibar, sušič vlasov, trezor, súpravu na čaj a kávu, kúpeľňu so sprchou a kozmetiku Bvlgari (Pelican Villa) a zariadený balkón alebo terasu. Wifi v spoločenských miestostiach.

Typy izieb

Budova Pelican Villa: Superior (18-23m2, výhľad do záhrad alebo dvora), Beach Front (18-23m2, výhľad na more), Junior Suite (26-33m2, výhľad na more), Wonder Junior Suite (37m2, prvé poschodie výhľad na more)

Budova Garden Fitness and Spa: všetky izby na poschodí. Comfort (18-33m2, balkón , výhľad na dvor), Balcony Sea View (19m2, výhľad na more, len pre 2 osoby), Deluxe (33m2, terasa, výhľad na more)

Šport

Spa

The Pelican Wellness Center and Spa (Hammam, fínska sauna, emotívne sprchy, vnútorná relaxačná miestnosť, masáže, vonkajšia relaxačná miestnosť, vonkajšia vírívka. Všetko za poplatok.

Reštaurácie

The Pelican Beach Restaurant na hotelovej terase s výhľadom na more (miestna a talianska kuchyňa).

Stravovanie

Polpenzia. Raňajkyformou bufetu,  4 chodové servírované večere. Reštaurácia je už 6 rokov uvedená v Michelinskom sprievodcovi.

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL THE PELICAN BEACH RESORT & SPA si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.