Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

SHERATON ABU DHABI HOTEL & RESORT
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

od 928 za osobu

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Letecky
Transfery
Raňajky
Ubytovanie
nocí
ĎALŠIE TERMÍNY
  • Dieťa do 12 rokov zdarma
  • Raňajky

INFO

V skratke o hoteli

Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort je jeden z najdlhšie fungujúcich hotelov v Abú Dhabí. Nachádza sa v súkromnom zálive. Má výhodnú polohu vzhľadom na blízkosť obchodov a reštaurácií. V dostupnej vzdialenosti sa nachádzajú tiež viaceré najvýznamnejšie atrakcie, ktoré treba počas dovolenky v Abú Dhabí navštíviť.

Poloha

Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort je situovaný na 6,4 km dlhej prímorskej promenáde Corniche v Abú Dhabí. Promenáda sa tiahne od hotela Sheraton až po hotel Emirates Palace. Hotel stojí priamo na piesočnatej pláži. Centrum mesta s nákupnými možnosťami je neďaleko. Hotel je vzdialený 20 minút od Heritage Village a 30 minút od známeho parku Ferrari World a vodného parku Yas Water World.

Dĺžka transferu

cca 30 minút

Strava

Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort pripravuje hosťom raňajky. Ponúka tiež možnosť doobjednať si polpenziu alebo all inclusive. K all inclusive patrí:

  • Raňajky, obedy a večere.
  • Neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov, pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje – vodka, gin, whisky, brandy, rum, káva, čaj, long drinks, koktaily. Nápoje sú servírované v čase od 11:00 do 20:00 hod. v Pool bare, od 18:00 do 23:00 hod. v Cigar bare a počas jedál v reštaurácii Flavours.

 

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne, 7-krát ubytovanie s raňajkami, transfery letisko – hotel – letisko, asistencia delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 330 EUR na osobu. Po príchode sa na recepcii hotela platí miestna taxa. V prípade, že v hoteli strávite Silvester, je doplatok za gala večer vo výške 220 EUR pre dospelú osobu a 110 EUR pre dieťa od 2 do 11,99 rokov.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú k dispozícii za doplatok. Ak sa rozhodnete pre polpenziu, je doplatok vo výške 250 EUR pre dospelú osobu a 125 EUR pre dieťa od 6 do 11,99 rokov. Doplatok za all inclusive je 720 EUR pre dospelú osobu a 360 EUR pre dieťa od 6 do 11,99 rokov.

Oficiálne hodnotenie

*****

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL SHERATON ABU DHABI HOTEL & RESORT si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.