Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

LIEČEBNÝ DOM VEĽKÁ FATRA***, ****, AQUA** Slovensko, Veľká a Malá Fatra, TURČIANSKE TEPLICE

LOKALITA

Slovensko


Slovensko, malá krajina plná veľkých krás, ponúka neustále sa rozširujúce možnosti na strávenie letnej dovolenky nasýtenej zážitkami, dobrodružstvami či jednoducho príjemným oddychom. Poďte s nami vyskúšať dovolenku u nás doma!

Záujemcovia o aktívne strávené voľno a milovníci prírody si prídu na svoje na horách, kde na nich čakajú turistické a cyklistické chodníky a vyznávači adrenalínových športov si môžu zmerať svoje sily s divokou vodou pri raftingu alebo vyskúšať paraglajding a užiť si tak nádherné prírodné scenérie z vtáčej perspektívy.

Pre rodiny sú vhodné najmä strediská v Nízkych a Vysokých Tatrách, ktoré charakterizuje vysoká úroveň služieb. Moderné hotely prispôsobené pre rodiny s deťmi, Vám zaručia kvalitnú starostlivosť počas Vašej dovolenky. Aj s Vašimi ratolesťami si môžete užiť prechádzky okolo vodopádov, stráviť deň plný zábavy v aquaparkoch alebo navštíviť napríklad Demänovskú ľadovú jaskyňu.

Každého gurmána poteší návšteva Liptova, kde na salaši či kolibe ochutná tradičné špeciality slovenskej kuchyne v sprievode ľudovej hudby a srdečných ľudí.

Pre tých, ktorí majú záľubu v kultúre a histórii má Slovensko pripravené poklady v podobe hradov a zámkov, z ktorých každý má svoj vlastný príbeh, pamiatky zapísané na zozname svetového kultúrneho dedičstva ako napríklad pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec. Špecifi cká je aj obec Terchová v srdci Malej Fatry, ktorá je rodiskom známej postavy slovenských dejín Juraja Jánošíka a každé leto sa tu koná medzinárodný folklórny festival Jánošíkové dni.

Známe slovenské kúpeľné mestá ako Piešťany, Trenčianske Teplice, Bardejov a iné vytvárajú vynikajúce podmienky na dovolenku pre seniorov, kde na nich čakajú chvíle relaxu a regenerácie.

Naša krajina teda rozhodne má čo ponúknuť a my Vám radi pomôžeme vybrať tú pravú dovolenku práve pre Vás a Vašich blízkych.
NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.