Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Alpenhotel Weitlanbrunn
Rakúsko, Tirolsko / Osttirol, SILLIAN

od 196 za osobu

Cena za 1 noc od 65,33 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ

All Inclusive
Ubytovanie
noci
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

Krásne situované na okraji lesa nájdete hotel Alpen Hotel Weitlanbrunn, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi, uprostred úchvatných hôr južného Tyrolska a Dolomitov Lienzu. V turistickom raji Tirol sa budete čoskoro tešiť z pocitu slobody a každodenného života, ktorý sa dostane do diaľky. Prostredníctvom priameho vstupu na cykloturistiku si celá rodina môže vychutnať skvelú jazdu na bicykli pozdĺž Dravy. Náš šéfkuchár vytvára mimoriadne pokrmy pre vaše potešenie, využívajúc vybrané regionálne jedlá a organické pochúťky.

Poloha

Centrum: Sillian 2 km, Nákupy: 2 km, Vlaková stanica: Sillian 2 km, Letisko: Innsbruck 152 km, Salzburg 167 km, Letovisko Nadmorská výška: 1.103 m, Lyžiarsky vlek: Helm Sextner Dolomity Lyžiarsky vlek: Priamy prístup 0 m, Skibus (nasledujúca zastávka): Nachádza sa priamo pri hoteli / lyžiarska kyvadlová doprava 300 m, Lyžiarska vlek: Nie, Hotelová kyvadlová doprava: zadarmo Helm Sextner Dolomity, Sillian, v štvrti Arnbach.

Strava

All Inclusive svetlo, rakúske raňajky s kávou, Espresso alebo Cappucino, rovnako ako ekologická produkcia od 07:30 do 10:00 hod, popoludňajšie občerstvenie: od 14:30 do 17:00 hod koláč a občerstvenie z bufetu (studený / teplý ), Večera formou bufetu: regionálne a medzinárodné jedlá od 18:30 do 20:30, alkoholické nápoje celý deň (12:00 - 22:00 hodín): pivo na kohútiku, domáce víno (červené a biele), schnapps podľa karta All-inclusive Charme, káva, kakao, rôzne nealkoholické nápoje ako Coca Cola, Fanta, Sprite, voda, vianočná večera: večeru na večeru: večeru na večeru, Silvestrovská večera: Silvestrovská gala Bufet alebo večera, Silvestrovská večera s živou hudbou, polnočný bufet.

Cena zahŕňa

Posilňovňa: otvorená od 7:30 do 20:00 hod., Prenájom sánkarských potrieb, 1 - 2 krát týždenne hudba a tanec, 1 - 2 x týždenne Tobogan večer, 1 - 2 x týždenne kopca sa nachádza hneď vedľa hotela (hotel je vlastný tobogán prenájom).

Povinné doplatky

Pobytová taxa: ca. Euro 2, - za osobu / noc (15 rokov).

Ostatné doplatky

Solárium: na vyžiadanie, Masáže: na vyžiadanie, Otváracie hodiny: Postavené miestne. Videohry, jazdy na koni, sánkovanie, 10% zľava na lyžiarsku školu (skupinové lekcie), 15% zľava na lyžiarske služby a prenájom, 1 x týždenné informácie o lyžiarskej škole, zľavy na skipasy v hoteli.

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL Alpenhotel Weitlanbrunn si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.