Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Hotel Stefanie Rakúsko, Tirolsko / Insbruck a okolie, SEEFELD

od 181 za osobu

Cena za 1 noc od 60,33 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Raňajky
Ubytovanie
noci
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

V tyrolských Alpách objavte nádherný hotel Stefanie, okouzlující rezidenciu pre nezabudnuteľnú dovolenku v Seefelde.

Poloha

Centrum: Seefeld 300 m, Verejný krytý bazén: Olympiabad Seefeld 800 m, Nákupy: 300 m, Vlaková stanica: Seefeld 300 m, Letisko: Innsbruck 20 km, Ľadovec Stubaier 40 km, Resort Nadmorská výška: 1.200 m, Lyžiarske stredisko / lyžiarske stredisko Vlek: Rosshütte 600 m, Bežecké lyžovanie: 20 m, Skibus (ďalšia zastávka): pred domom, Lyžovanie v prírode: Nie, Hotelová kyvadlová doprava: zadarmo na vyžiadanie, Nachádza sa v blízkosti centra.

Strava

Raňajky, uvítací koktail, raňajkový bufet: rozsiahle s teplými a studenými pokrmmi, samostatne rezervovateľné plná penzia: obed formou bufetu od 13:00 do 16:00 teplé a studené, večera (4 chodky) s výberom (4 hlavné jedlá na výber , ostatné kurzy majú aspoň jednu možnosť výberu), šalátový bufet, 1x týždenné predjedlá a dezertový bufet, každý 1 x týždenne: slávnostná večera, špeciality večer, povinná vianočná večera (24.12.): rezervácia FB, Vo večerných hodinách: pri rezervácii FB sa v hoteli Haus Stefanie podáva raňajky, celá stravovacia miestnosť sa môže rezervovať len na celý pobyt, a nie na jednotlivé dni. Služby hotela, okrem raňajok, sa podávajú v hoteli Schönruh (50 m). DINE AROUND: pri rezervácii Full Board - s včasným zrušením plnej penzie (do 11.00 hod.) Dostanú hostia kupón na spotrebu do výšky 13, - EUR (jedlo a pitie), ktoré je možné zaplatiť v reštaurácii Batzenhäusl v Kurpark a Alt Seefeld (všetci so živou hudbou).

Cena zahŕňa

Stolný tenis, animačný program - turistika a športové aktivity ako v hoteli Schonruh: 3 x týždenne živá hudba, 1x týždenná klavírna hudba, bezplatný denný program aktivít s napr. Turistika, šport a pod.

Povinné doplatky

Pobytová taxa: ca. Euro 2,80 na osobu / noc (15 rokov).

Ostatné doplatky

Solárium: v hoteli Haus Stefanie z Euro 5, - v hoteli Schönruh 50 m: nová, priestranná Beautyfarm s masážami od Euro 25, - a rôzne procedúry, Otváracie hodiny: Liečba je denne od 08:00 do 19:00 hod.

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL Hotel Stefanie si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.