Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Hotel Karwendelhof
Rakúsko, Tirolsko / Insbruck a okolie, SEEFELD

od 296 za osobu

Cena za 1 noc od 74 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ

All Inclusive
Ubytovanie
noci
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

Hotel Karwendelhof sa nachádza v centre mesta Seefeld a je priamo napojený na kasín Seefeld.

Poloha

Centrum: Seefeld 50 m, Verejný krytý bazén: Seefeld 1,5 km, Obchod: Seefeld 50 m, Nákupy: Seefeld 50 m, Železničná stanica: Seefeld 50 m, Letisko: Innsbruck 20 km, / Lyžiarsky vlek: Seefeld 500 m, Bežecké lyžovanie: 150 m, Skibus (ďalšia zastávka): 50 m, Bezplatná kyvadlová doprava alebo skibus do lyžiarskeho areálu.

Strava

All Inclusive, 1 x týždenný víkendový koktail (miestny menovaný), raňajkový bufet: teplé a studené jedlá, nedeľné raňajky s lososom a šampanským, malé občerstvenie: so šalátom, polievkou, pečivom, čerstvé šaláty, studené a teplé jedlá, rôzne hlavné jedlá a dezerty alebo ako 4-chodovú večeru, špeciálne diétne jedlá: na vyžiadanie, nápoje celý deň (07:30 - 22:30 hod): káva, čaj, softdrinks, voda, pivo, víno a od 16:30 do 22:30 hodinky a liehoviny, povinná vianočná večera (24.12.): Rodinná vianočná večera s uvítacím kokteilom a 5 chodmi Slávnostná večera s darčekmi pre deti, povinná silvestrovská večera Večera: 6-chodová slávnostná večera s uvítacím kokteilom a živou hudbou.

Cena zahŕňa

Voľný program aktivít s podujatiami, ako sú prechádzky so sviečkami atď., Alebo ponuky prostredníctvom Turistickej kancelárie. 1 x na osobu / pobyt vstup do Krytá plaváreň Olympia v Seefelde.

Povinné doplatky

Pobytová taxa: 2,80 Euro na osobu / noc (15 rokov) (zmena podlieha zmenám).

Ostatné doplatky

masáže; Otváracie hodiny: podľa usporiadania, ktoré bolo dohodnuté. 5% zľava pri nakupovaní v obchodoch Albrecht, 20% zľava na požičovňu lyží (Sport 2000), zľavnené vstupné do denných kúpeľov hotela Post.

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL Hotel Karwendelhof si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.